|

پیشنهاد جذاب 180 میلیاردی تاتنهام به طارمی و پورتو!

ظاهرا باشگاه تاتنهام انگلیس حاضر به پرداخت 60 میلیون یورو برای جذب مهدی طارمی شده است.

لینک کوتاه کپی شد

یک خبرنگار پرتغالی در توییترش اعلام کرده باشگاه تاتنهام انگلیس برای جذب مهاجم ایرانی پورتو وارد عمل شده است.

تاتنهام برای جلب نظر مهدی طارمی حاضر به پرداخت مبلغ ویژه‌ای برای خرید این بازیکن است. این باشگاه پیشنهاد پرداخت ۶۰ میلیون یورو را به باشگاه پورتو و مهدی طارمی داده و با این رقم به دنبال جلب نظر این باشگاه پرتغالی برای جذب این مهاجم گلزن است.

مهدی طارمی که امشب با برنامه فوتبال ۱۲۰ گفتگو می‌کرد این خبر را نه تایید کرد و نه رد، ولی گفت به دنبال موفقیت‌های بیشتر در فوتبال اروپا است.

زدن ۱۶ گل و رساندن ۱۵ گل به هم‌تیمی‌ها در لیگ سختی مثل لیگ پرتغال، آن هم برای فوتبالیستی که در شروع فصل نیمکت‌نشین بوده، یک دستاورد بی‌نظیر است. مهدی طارمی در تابستان گذشته از ریو آوه به پورتو ملحق شد و سرمربی تیم مدتی حاضر به استفاده از او در ترکیب اصلی نبود، اما او حالا در پایان فصل نه فقط بهترین بازیکن این باشگاه، بلکه موثرترین مهره سوپرلیگ پرتغال شده است.

به جز درخشش خیره‌کننده در لیگ، مهدی در لیگ قهرمانان فوق‌العاده نشان داد. گل فراموش نشدنی او به یوونتوس و البته قیچی استثنایی به چلسی، لحظه‌هایی رویایی در کارنامه این فصل ستاره بوشهری بودند.

حالا این مهاجم گلزن با پیشنهاد ویژه تاتنهام برای حضور در این تیم روبه رو شده است که این می‌تواند آغاز پیشنهاد‌های مهاجم ایرانی پورتو باشد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها