|

مهاجم خارجی پرسپولیس کلاهبرداری کرد؟

رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال می‌گوید باید در ثبت قرارداد با بازیکنان خارجی، موضع محکمی داشته باشیم.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از فرارو، جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال با حضور در برنامه سلام صبح بخیر درخصوص شکایت آنتونی استوکس از پرسپولیس و تراکتور و اینکه گفته می‌شود او از باشگاه‌های ایرانی کلاهبرداری می‌کند، گفت: البته من این لفظ را نمی‌پسندم ولی معتقدم که اگر یک بازیکن خارجی به فوتبال ایران آمده و در موارد متعدد نوع رفتار نامعقولی را با باشگاه‌های ما پیشه کرده باید موضع بهتری گرفت.

وی ادامه داد: زمانی که تجربه بیشتری در پرونده‌های سابق یک بازیکن خارجی بوده و یا اینکه در نوع بستن قراردادهای این بازیکن به گونه‌ای رفتار شده که حقوق مالی بازیکن تأمین شده و دست باشگاه خالی مانده، اقتضا این است که ما موضع خودمان را بیشتر و محکم‌تر بدانیم.

او گفت: اعتقاد دارم که باید ما قرارداد بهتری ببندیم و به اجرای دقیق شرایط قراردادی اهتمام بورزیم. در واقع باید بگویم که ما باید کلاهمان را محکم و دو دستی بچسبیم تا اینگونه اتفاقات رخ ندهد.

‌نورشرق در پایان گفت: در همه زمینه ها اینگونه است که طرف قرارداد به دنبال منافع خودش است. باید در موازنه قراردادی به گونه‌ای رفتار کرد که منافع و مصالح باشگاه تأمین شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها