|

مرادی: چرا باید به منصوریان بگویم که نسخه‌اش را پیچیده‌ام؟!

ناظر دیدار آلومینیوم اراک - تراکتور به اظهارات علیرضا منصوریان سرمربی تیم آلومینیوم واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از تسنیم، جلال مرادی  درباره صحبت‌های علیرضا منصوریان و اتفاقات بازی آلومینیوم و تراکتور گفت: شما می‌دانید که من اجازه مصاحبه ندارم، ولی با توجه  صحبت‌های سرمربی آلومینیوم در برنامه امشب روی خط آمده‌ام. در مورد اینکه گفته شده من جلوی بازی دروازه‌بان آلومینیوم را می‌گیرم‌، باید بگویم که مگر چنین چیزی تا به حال بوده است که من از بازی بازیکنی جلوگیری کنم؟ مگر من اجازه چنین کاری را دارم؟ شما از  منصوریان بپرسید که کارت قرمزی که گرفت به چه دلیل بوده است.

وی ادامه داد: من به او گفتم که با داوران صحبت نکند که بلافاصله بدترین توهین‌های ممکن را به آقای خطیبی کرد که هم در گزارش داور و هم در گزارش بنده است. اگر همکارانش جلوی دهان منصوریان را نگرفته بودند معلوم نبود چه توهین‌هایی می‌کردند. من باید یک عذرخواهی از رئیس هیئت فوتبال اراک و مدیرعامل آلومینیوم بکنم که خواستند مرا با منصوریان آشتی کنم. منصوریان توهین‌هایی به من کردند که نمی‌توانم بگویم.

ناظر بازی آلومینیوم - تراکتور افزود: چرا باید به منصوریان بگویم که نسخه او را پیچیدم؟! مگر او با من درگیر شده بود؟ منصوریان با خطیبی درگیر شده بود و من هم برحسب وظیفه رفتم آنها را جدا کنم. در آخر بازی هم مدیرعامل آلومینیوم آقای منصوریان را به سمت من آورد و من هم گفتم که به دلیل توهین‌هایی که به من کرد، عذرخواهی منصوریان را نمی‌پذیرم. اینطور نیست که بخواهد مظلوم‌نمایی کند. کار ما در هر بازی این است که باید بازی را نگه داریم تا مربیان و نیمکت‌های دو تیم را جدا کنیم. در کجای دنیا چنین چیزی رخ می‌دهد؟ منصوریان باید زمانی که عصبانی می‌شود خودش را کنترل کند. من نمی‌توانم صحبت‌هایی را که در کنار زمین انجام داده است، بگویم ولی در گزارش داور و ناظر بازی وجود دارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها