|

مانژوکیچ و تاناسی در فهرست خرید الهلال

باشگاه الهلال عربستان پس از جذب موسی مارگا مهاجم پورتو و همبازی مهدی طارمی همچنان به دنبال یافتن گزینه دیگری در خط حمله است.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از تسنیم، الهلال که به تازگی هفدهمین قهرمانی‌اش در لیگ عربستان را جشن گرفته رقابت نزدیکی با النصر در فصل نقل و انتقالات آغاز کرده و به دنبال حضور پرقدرت در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و دیدار با استقلال ایران است.

ماریو مانژوکیچ، مهاجم کروات میلان و فلورین تاناسی پدیده اوکراینی گزینه‌های الهلال برای تقویت خط حمله در کنار مارگا به شمار می‌روند. با این حال فهد بن نافل رئیس متمول باشگاه الهلال ترجیح می‌دهد به دنبال جذب یک ستاره نامدار از باشگاه‌های معتبر اروپایی باشد اما مانژوکیچ فصل ناامیدکننده‌ای را در میلان سپری کرده و پیش از این هم تجربه موفقی در الدحیل قطر داشت. این مهاجم 36 ساله با مصدومیت‌های پیاپی در دو فصل اخیر شرایط مناسبی نداشته و گزینه مطلوبی برای الهلال به شمار نمی‌رود.

در همین حال گفته می‌شود فلورین تاناسی رومانیایی مهاجم استیوا بخارست دیگر گزینه باشگاه الهلال است که در راستای رقابت نزدیک با النصر در فصل نقل و انتقالات برای جذب این بازیکن وارد عمل شده‌اند. تاناسی 26 ساله در فصل جاری 24 گل در 33 مسابقه به ثمر رسانده و پیشنهاداتی از اندرلخت بلژیک، ترابوزان ترکیه و حتی مارسی فرانسه دریافت کرده اما الهلال تلاش می‌کند با بهترین پیشنهاد مالی این پدیده رومانیایی را به خدمت بگیرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها