|

حدادیان: رأی دیدار سایپا - پیکان را به AFC و فیفا گزارش می‌کنیم

رضا حدادیان مالک باشگاه نساجی مازندران در واکنش به تغییر نتیجه دیدار سایپا - پیکان که به ضرر سرخپوشان قائمشهری نیز تمام شد، تهدید به…

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از تسنیم، رضا حدادیان با انتقاد از رأی انضباطی دیدار تیم‌های فوتبال سایپا و پیکان که 3 بر صفر به سود نارنجی‌پوشان تهرانی اعلام شد، اظهار داشت: نساجی از نظر فنی شرایطی عالی دارد. عزیزان مطمئن باشند تنها یک استان پشت نساجی نیست و کل ایران پشت نساجی هستند. ما تیم‌های روبه‌روی‌مان را می‌بریم و در لیگ برتر می‌مانیم، اما بحث این است که نتایج بازی‌ها باید در زمین مشخص و تعیین شود.

وی در ادامه افزود: بازیکن پیکان 30 ثانیه در زمین بوده است و آخر هم نفهمیدیم غیرمجاز بوده است یا مجاز. این وسط نه داور محروم شده است، نه داور چهارم و نه ناظر بازی. بازی را 3 بر صفر اعلام کردند، در صورتی که این همه به ما در مسابقات دیگر بی‌احترامی شد و هیچ اتفاقی نیفتاد و حکمی صادر نکردند. به نظرم بوی تبانی می‌آید، چون این رأی هیچ توجیهی ندارد! همه می‌خواهند از فوتبال لذت ببرند، نه اینکه یک استان را وارد حاشیه کنند. متأسفانه با این نحوه مدیریت در فوتبال، حال همه ما خراب است. 

مالک باشگاه نساجی مازندران خاطرنشان کرد: از نظر قانونی نمی‌توانیم به حکم اعتراض کنیم، اما به دلیل اینکه درگیر آن می‌شویم، در صورت قطعی شدن حکم به AFC و فیفا نامه‌ای ارسال و موارد را گزارش خواهیم کرد. بازی‌های جام حذفی نیست که تنها یک تیم متضرر شود. با آرایی که صادر کرده‌اند، ما به همراه تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان، ماشین‌سازی، صنعت نفت آبادان و ... درگیر می‌شویم. با این روش مدیریتی در فوتبال تیم را تحویل می‌دهم و می‌روم. ما که نمی‌توانیم پول‌مان را داخل سطل آشغال بیندازیم. ما برای پول‌هایی که در می‌آوریم و در فوتبال هزینه می‌کنیم، زحمت کشیده‌ایم. چرا باید الکی پول‌مان را خرج کنیم؟!

حدادیان با بیان اینکه نساجی از نظر فنی شرایط خوبی دارد، یادآور شد: بازیکنان ما خوب تمرین می‌کنند. الحمدالله پرداختی‌ها هم خوب بوده است. با این حال، کمیته استیناف باید درباره رأی دیدار سایپا - پیکان تجدیدنظر کند. برای بازیکنانم مهم نیست چه آرایی داده شده است، اما خودم به‌عنوان مالک باشگاه اجازه نمی‌دهم حق تیم‌مان پایمال شود. شاید نتوانیم برای این رأی شکایت کنیم، اما فوتبال مراجع بالاتری دارد. به طور حتم استاندار مازندران و نمایندگان مجلس شورای اسلامی هم ورود می‌کنند و کار به این صورت نمی‌ماند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها