|

نصرتی: ارزش پیروزی پرسپولیس بر ذوب‌آهن بعدها مشخص می‌شود

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است که ارزش شکست ذوب‌آهن، بعدها برای سرخپوشان مشخص خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از تسنیم، محمد نصرتی درباره پیروزی 2 بر یک پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: این بُرد در راه کسب عنوان قهرمانی خیلی ارزشمند بود و بعدها مشخص می‌شود که چقدر برای قهرمانی تأثیرگذار بود. شگرد مجتبی حسینی و ذوب‌آهن این است که با لایه‌های فشرده دفاع می‌کند و سپس با ضدحملات، ضربات ایستگاهی یا با حملاتی سریع به دروازه حریف می‌رسد.

اشتباه پرسپولیس، شیرازه تیم را به هم می‌ریزد

وی با بیان اینکه پرسپولیس توانست بازی را به‌خوبی در اختیار بگیرد، تصریح کرد: پرسپولیس در این مسابقه یک اشتباه داشت که چنین اشتباهی‌، شیرازه تیم را به هم می‌ریزد. با این وجود تیم واکنش خیلی خوبی نشان داد. چند بازیکن کلیدی پرسپولیس غایب بودند و اشتباهات فاحشی هم رخ داد اما اعتماد به نفس و خودباوری بالای تیم باعث شد نتیجه لازم را بگیرد؛ آن هم با تمام اتفاقاتی که قبل از مسابقه رخ داد.

پرتاب نارنجک از تبعات دیدار پرسپولیس و سپاهان بود

پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به برخورد نارنجک به اتوبوس اعضای این تیم بیان کرد: این اتفاقات اصلاً‌ زیبنده فوتبال نیست و نیروی انتظامی نتوانسته وظیفه خود را انجام دهد. اگر این نارنجک به سمت راننده می‌خورد و اتوبوس چپ می‌کرد، چه می‌شد؟ این چه کاری است که انجام می‌دهند و جان انسان‌ها را به خطر می‌اندازند؟ قطعاً این حاشیه‌ها از تبعات دیدار پرسپولیس و سپاهان است.

شکست ذوب‌آهن ارزش بسیاری داشت

نصرتی در خصوص اینکه پرسپولیس با وجود شکست ذوب‌آهن، به‌خاطر تفاضل گل کمتر از سپاهان در رتبه دوم جدول قرار دارد، خاطرنشان کرد: کاش در لیگ برتر ایران هم مانند لالیگا، به بازی رودررو توجه می‌کردند و امیدوارم این قانون در ایران هم تصویب شود. پرسپولیس و سپاهان هنوز هفت بازی در پیش دارند و 21 امتیاز در پیش است. از اکنون نمی‌توانیم بگوییم کدام تیم قهرمان می‌شود،‌ اما این پیروزی ارزش بسیاری داشت. این یک بازی خارج از خانه مهم بود و پرسپولیس چند بازیکن کلیدی خود را هم در اختیار نداشت. این پیروزی یکی از حساس‌ترین و هدفمندترین بُردهایی بود که می‌تواند پرسپولیس را به قهرمانی برساند.

تیم فوتبال پارس جنوبی‌ جم , تیم فوتبال پرسپولیس , لیگ دسته اول فوتبال , 

بازیکنان پارس جنوبی با تمام کاستی‌ها به کار خود ادامه می‌دهند

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تغییرات مدیریتی پارس جنوبی، تغییری در شرایط مالی باشگاه ایجاد کرده است یا خیر به تسنیم گفت: شرایط تغییر محسوسی نکرده است. مدیران ارشد قول‌هایی دادند و گفتند شرایط در روزهای آینده بهتر می‌شود. بازیکنان ما فداکاری می‌کنند و با تمام کاستی‌های مالی و زیرساختی به کار خود ادامه می‌دهند.

کاور و لباس دوم هم نداریم

سرمربی پارس جنوبی با گلایه از شرایط لجستیکی این باشگاه اظهار داشت: ما حتی کاور و لباس دوم نداریم که پیراهن خود را در این آب و هوای شرجی عوض کنیم. شرایط اینقدر حاد است و بچه‌ها از جان مایه می‌گذارند. امیدوارم مسئولان هم قدردان این بازیکنان باشند. از شانس ما، مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی هم تغییر کرده و باید ببینیم چه شرایطی رخ می‌دهد.

وضعیت ما صعودی است، به شرطی که مسئولان رسیدگی کنند

نصرتی با تمجید از نتایج اخیر پارس جنوبی در لیگ دسته اول فوتبال تصریح کرد: در چهار هفته اخیر با چهار تیم بالای جدول بازی داشتیم که هوادار و فجر سپاسی را شکست دادیم. از شاهین شهرداری بوشهر تا دقیقه 96 جلو بودیم، اما با یک پنالتی که چند کارشناس بین‌المللی گفتند درست نبود، به تساوی رسیدیم. مقابل استقلال خوزستان هم به تساوی رسیدیم و شرایط ما صعودی است؛ به شرطی که مسئولان رسیدگی کنند.

تا حالا شاهکار کرده‌ایم

وی با انتقاد از مدیران پارس جنوبی جم خاطرنشان کرد: اگر مسئولان کاری انجام ندهند، نمی‌توان کاری کرد. من چقدر می‌توانم به بازیکنان انگیزه بدهم؟ آنها هم خانواده دارند و قراردادشان هم سنگین نیست. پارس جنوبی با برخی بازیکن جوان و تعدادی باتجربه جلو می‌رود و قرارداد بازیکنان تیم‌های دیگر، 10 برابر قرارداد بازیکنان ماست. به نظرم تا حالا شاهکار کرده‌ایم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها