|

طلسم شاگرد یحیی برای پرسپولیس

مجتبی حسینی با سه بازی بدون باخت مقابل پرسپولیس، حریف سرسختی برای سرخپوشان محسوب می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از فوتبال 360، بازی با تیم‌های یحیی گل‌محمدی، یکی از سخت‌ترین چالش‌های پرسپولیس برانکو بود. بعد از رفتن یحیی از ذوب آهن، این چالش به دستیار او منتقل شد و تا امروز هم، ادامه پیدا کرده است. پرسپولیس در سال‌های اخیر، توانسته بیشتر مربیانی که روبرویش قرار گرفته‌اند را شکست دهد، اما در سه تقابل با مجتبی حسینی نتوانسته بردی به دست بیاورد.

لیگ شانزدهم، مجتبی حسینی در ذوب آهن جانشین گل‌محمدی شد و بازی رفت روبروی پرسپولیس قرار گرفت. ذوب آهن در آن مسابقه، با شوت دیدنی احسان پهلوان برنده شد و رکورد شکست ناپذیری پرسپولیس برانکو را شکست. بازی برگشت، دو تیم ۳-۳ در آزادی مساوی کردند. پرسپولیس در آن مسابقه هم عقب افتاد، اما توانست به بازی برگردد و از باخت فرار کند.

حسینی پس از لیگ شانزدهم، ۳ فصل روبروی پرسپولیس قرار نگرفت و این فصل، با نفت مسجدسلیمان به لیگ برتر برگشت. بازی رفت دو تیم در مسجدسلیمان، با مساوی بدون گل تمام شد. مسابقه‌ای که پرسپولیسی‌ها در آن یک پنالتی هدر دادند. حسینی حالا سرمربی ذوب آهن شده و امروز با تیم جدیدش، روبروی سرخپوشان قرار می‌گیرد. تیم او در دو تقابل با استقلال، نمایش خوبی داشت و یک بازی را هم پیروز شد. همین موضوع در کنار شکست ناپذیری در سه بازی گذشته با پرسپولیس، اعتماد به نفس او و تیمش را برای این بازی افزایش می‌دهد. ذوب آهن با بردن پرسپولیس در بازی عقب افتاده، می‌تواند کاملا از منطقه خطر فاصله بگیرد و با آرامش بیشتری، لیگ را ادامه بدهد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها