|

هازارد رفتنی است؟

رسانه اسپانیایی مدعی شد که هازارد دیگر نمی‌خواهد در رئال مادرید بماند و قادر به بازی در این باشگاه نیست.

لینک کوتاه کپی شد

خنده‌های ادن هازارد پس از شکست رئال مادرید مقابل چلسی، موجی از اعتراض بزرگ در بین طرفداران را ایجاد کرد. او که در بسیاری از بازی‌های 2 فصل اخیر رئال مادرید مصدوم بوده، پس از حذف تیمش و ثبت نمایشی ناامیدکننده پس از پایان بازی با هم‌تیمی‌های سابق خود گرم گرفت و ذره‌ای ناراحت هم نشد. این مسئله باعث شد تا عصبانیت هواداران رئال مادرید را به همراه داشته باشد و یک «گرت بیل» دیگر برای زیدان و پرز درست شود.

به نقل از خاویر آگیره، هازارد اما نمی خواهد راهِ بیل را ادامه دهد. او می‌خواهد رئال مادرید را ترک کند و برای تیمی دیگر بازی کند. آگیره در برنامه «ال‌چیرینگیتو» گفت که ستاره بلژیکی درخواست کرده که به چلسی بازگردد و برای تیم سابق خود بازی کند. 

هنوز اخباری از باشگاه رئال مادرید در این خصوص منتشر نشده ولی چیزی که به نظر می رسد این است که هازارد به صورت حتمی رئال را در صورت پیشنهاد خوب ترک خواهد کرد.

رئال مادرید در تابستان کنونی با زیدان یا با هر مربی دیگری، خواهان یک انقلاب در ترکیب است. برخی عنوان می‌کنند گرت بیل از این تیم جدا خواهد شد و بازیکنان ستاره ای مثل راموس، مارسلو، واسکز و واران نیز تیمی دیگر را برای ادامه فعالیت خود انتخاب خواهند کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها