|

بوفون در راه رئال مادرید؟

رسانه‌های اسپانیایی و ایتالیایی از احتمال انتقال بوفون به رئال مادرید صحبت کردند.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از فارس، از روز گذشته شایعات در خصوص انتقال جان لوییجی بوفون به باشگاه رئال مادرید در رسانه‌ها مطرح شده است. روز گذشته توتواسپورت نوشت که بوفون شخصاً خودش را به رئال مادرید پیشنهاد داده تا دروازه‌بان دوم این تیم شود. پس از این اتفاق، رسانه‌های ایتالیایی و اسپانیایی در خصوص این موضوع صحبت کردند و حتی رسانه اسپانیایی دون‌دیارو نوشت که بوفون در راه مادرید است و این انتقال را حتمی دانست.

کوریره دلا اسپورت نیز با انتشار این خبر نوشت که شایعه دیوانه‌کننده‌ای در رسانه‌ها مطرح است و ممکن بوده که بوفون فصل آینده در سن 43 سالگی در تیم رئال مادرید با کورتوا رقابت کند.

پس از خداحافظی بوفون از یوونتوس، برخی گمانه‌زنی‌ها در رسانه‌ها مطرح شد. از بارسلونا آغاز شد و با شایعه انتقال او به بوندس لیگا آلمان ادامه پیدا کرد. با توجه به خبر دیروز توتواسپورت اکنون انتقال بوفون به رئال مادرید، داغ‌تر از بقیه شایعات در رسانه‌ها دست به دست می‌چرخد ولی باید دید سرنوشت دروازه‌بان افسانه‌ای ایتالیا چه خواهد شد.

او چند روز گذشته از باشگاه یوونتوس برای دومین بار خداحافظی کرد ولی اظهار داشت که می‌خواهد همچنان به فوتبال بازی کردن ادامه دهد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها