|

پیشنهاد مالی سنگین قطری‌ها به وحید امیری

وحید امیری یکی از بازیکنانی است که هنوز قراردادش با پرسپولیس را تمدید نکرده است و گفته می‌شود از لیگ ستارگان قطر پیشنهاد دارد.

لینک کوتاه کپی شد

وحید امیری، محمدحسین کنعانی‌زادگان، احمد نوراللهی، کمال کامیابی‌نیا، مهدی شیری، امید عالیشاه و ... از جمله بازیکنانی هستند که باشگاه به دنبال تمدید قرارداد و ادامه همکاری است.

در شرایطی که مدیران پرسپولیس از چندی پیش از علاقه خود برای تمدید قرارداد با برخی بازیکنان تیم خبر داده بودند، با توجه به فشردگی بازی‌ها این شرایط تا این لحظه به جز برای سیامک نعمتی و مهدی عبدی فراهم نشده است.

باشگاه پرسپولیس اما طبق برنامه‌ریزی صورت داده، قصد دارد بعد از دیدار با ذوب آهن و با توجه به تعطیلی لیگ برای اردوی تیم ملی از بازیکنان خود برای مذاکره و تمدید قرارداد دعوت کند. مشکل اینجاست بیشتر بازیکنانی که باشگاه قصد مذاکره برای تمدید قراردادشان را دارد، بعد از این بازی راهی اردوی تیم ملی خواهند شد. با این حال مهدی شیری، امید عالیشاه و احتمالا کمال کامیابی‌نیا جزو بازیکنانی باشند که در تعطیلی لیگ باید منتظر حضورشان در باشگاه برای مذاکره و شاید تمدید قرارداد بود.

مشکل بزرگ اما پیشنهادات وسوسه انگیز قطری‌هاست. تیم‌های این کشور حاشیه خلیج فارس با توجه به عملکرد نسبتا مناسب بازیکنان ایرانی و پایین بودن قیمت خرید فوتبالیست‌های کشورمان نسبت به برزیلی‌ها و آفریقایی‌ها به دنبال خرید آنها هستند. پرسپولیس هم یکی از تیم‌های موفق ایرانی است که به فینال آسیا رسیده و در مرحله گروهی نیز قدرت خود را نشان داد.

براین اساس بازیکنان قرمزپوش با پیشنهادات خوبی مواجه شده اند. یکی از این بازیکنان وحید امیری ستاره ملی پوش پرسپولیس است. بازیکنی که در ۳۳ سالگی هنوز کیفیت بالای خود را حفظ کرده و بالاترین میزان دوندگی را در میان بازیکنان سرخپوش دارد. وحید امیری درلیگ قهرمانان آسیا در پُست غیرتخصصی و در دفاع چپ نیز خوش درخشید و خودش را نشان داد. حالا خبر می‌رسد وحید امیری مورد توجه یک تیم قطری قرار گرفته و با پیشنهاد مالی سنگینی مواجه شده است. برهمین اساس این بازیکن ملی پوش هنوز جوابی به پیشنهاد باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد نداده است.

امیری باید همراه تیم ملی به اردوی کیش و سپس کشور بحرین برود و امیدوار است با درخشش در ترکیب تیم ایران بتواند قرارداد مالی بهتری با یک تیم قطری ببندد. به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس کار بسیار سختی برای تمدید قرارداد وحید امیری داشته باشد؛ درست مثل محمدحسین کنعانی‌زادگان!

منبع: خبرورزشی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها