|

پیشنهاد عجیب و غریب برای بوفون

یکی از تیم‌های نه چندان مطرح لیگ برتر فوتبال پرتغال به سنگربان کهنه‌کار تیم فوتبال یوونتوس پیشنهاد جالبی داده است.

لینک کوتاه کپی شد

با اعلام جدایی جان لوئیجی بوفون از یوونتوس در پایان فصل جاری، برخی از تیم‌ها صرفنظر از سن و سال این دروازه‌بان ایتالیایی مشتاق جذب او هستند. یکی از آنها هم تیم بلننسس پرتغال است.

شاید اینکه تیمی در سطح بلننسس (تیمی در دسته پنجم لیگ پرتغال) برای جذب بوفون اقدام می‌کند، جالب توجه باشد اما پیشنهادی که این تیم ارائه کرده قطعاً جالب‌تر است.

بوفون در یکی از مصاحبه‌های اخیرش گفت: اگر کسی دیوانه‌تر از من پیدا شود و با من تماس بگیرد تا بگوید چیزی در سر دارد که حتی از آنچه من به دنبالش هستم، بهتر است، حتماً پیشنهادش را قبول می‌کنم،‌ چون زندگی برای من یعنی همین.

ظاهراً رئیس باشگاه بلننسس می‌خواهد همان شخصی باشد که بوفون 43 ساله به دنبالش است. این باشگاه با ارسال نامه‌ای به بوفون به او پیشنهادی عجیب داده است.

در نامه باشگاه بلننسس به بوفون آمده است: ما شنیده‌ام که شما به دنبال یک چالش جدید هستید و آماده شنیدن پیشنهاد‌های جنون‌آمیز و مهیج، پس تصمیم گرفتیم که به شما پیشنهادی بدهیم که نتوانید در برابرش مقاومت کنید. نظرتان درباره آمدن به لیسبون و کمک کردن به تیم ما برای برگشتن به جایگاه واقعی‌اش در فوتبال پرتغال چیست؟ ما اینجا برای ورزشکاران‌مان یک خانه تهیه کرده‌ایم. یک فضای ساده اما با افرادی سخاوتمند که همه آنها آماده‌اند تخت خودشان را در اختیارتان بگذارند، البته شما همیشه می‌‌توانید خانه‌ای که مشرف به رودخانه تاگوس است را انتخاب کنید. در قراردادی که ما برای شما در نظر گرفته‌ایم، یادمان نرفته است که یک بلیت سالانه برای موزه هنر و معماری و فناوری لیسبون در نظر بگیرم. همچنین یک بلیت خانوادگی هفتگی هم برای بازدید از دو موزه دیگر و برج بلم و عمارت ژرونیموس در نظر گرفته‌ایم که این دو مورد آخر جزو میراث‌های ثبت شده در یونسکو هستند اما قرارداد شما شامل یک بسته 6 تایی شیرینی «پاستیس بلم» (یک نوع شیرینی محبوب در پرتغال) در هر هفته می‌شود که حتماً از آن لذت خواهید برد، بدون آنکه بخواهید رژیم غذایی‌‌تان را تغییر دهید.»

تیم بلننسس تا کنون 4 بار قهرمان لیگ دسته اول پرتغال شده است اما این تیم سال 2018 اعلام ورشکستگی کرد و به دسته هفتم فرستاده شد. از آن زمان، تیم بلننسس دو صعود متوالی داشت و اکنون در دسته پنجم بازی می‌کند.

منبع: تسنیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها