|

شرط نجومی ستاره پرسپولیس؛ ۱۵ میلیارد بدهید، می مانم

درخواست 15 میلیارد تومانی محمدحسین کنعانی زادگان از پرسپولیس برای تمدید قرارداد

لینک کوتاه کپی شد

محمدحسین کنعانی زادگان در آخرین صحبتی که با مسئولان باشگاه پرسپولیس داشت به آن ها اطمینان خاطر داد هنوز با باشگاه الاهلی قرارداد نبسته است.

محمدحسین کنعانی زادگان که در میان اعتراض هواداران پرسپولیس بابت حضورش در استقلال، فصل قبل یک بار دیگر پیراهن پرسپولیس را بر تن کرد، در دو فصل اخیر عملکرد خوبی در پرسپولیس داشته و حالا یکی از بازیکنان تاثیرگذار این تیم محسوب می شود.

در شرایطی که قرارداد دو ساله او با قرمزها به روزهای آخرش نزدیک می شود، او مدعی است پیشنهاد بسیار خوبی از الاهلی قطر دریافت کرده است. هرچند خلاف ادعای برخی رسانه های وطنی و قطری طی چند روز اخیر که مدعی شده اند او با الاهلی تمام کرده و حتی یکی از رسانه های قطری امروز اعلام کرد کنعانی زادگان قرار است به جای امید ابراهیمی به این تیم بپیوندد، اما کنعانی زادگان در آخرین مذاکره و گفتگویی که با برخی از عوامل باشگاه داشته به آن ها اعلام کرده هنوز با الاهلی قرارداد امضا نکرده و منتظر پیشنهاد نهایی باشگاه پرسپولیس است.

با این حال رقم پیشنهادی باشگاه به یک سوم رقمی که او برای تمدید قراداد طلب کرده نیز نمی رسد. کنعانی زادگان برای تمدید قراردادش درخواست ۱۵ میلیارد تومانی داشته است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها