|

بررسی عملکرد لژیونرهای تیم قطر در روزنامه الرایه

روزنامه الرایه قطر در شماره امروز به بررسی عملکرد تیم فوتبال قطر اس سی در رقابت‌های لیگ ستارگان همچنین تغییرات فهرست بازیکنان خارجی این…

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از تسنیم، تیم فوتبال قطر اس سی فصل 21-2020 لیگ ستارگان را در جایگاهی به اتمام رساند که به نسبت پنج فصل اخیر برای این تیم بی‌نظیر بود و بر خلاف سال‌هایی که در پله‌های انتهایی جدول بود این بار توانست خودش را به سهمیه آسیایی و تیم‌های بالای جدول نزدیک کند.

در گزارش الوطن آمده است: زردپوشان در این فصل از هفت بازیکن خارجی استفاده کردند. مهدی برحمه مراکشی، آلخاندروی اسپانیایی، آنتونی کوبوتی نیجریه‌ای و علی کریمی ایرانی به همراه یوسف بلایلی مراکشی. در ماه ژانویه علی کریمی از جمع قطری‌ها جدا شد و به الدحیل پیوست و این باشگاه به‌عنوان گزینه جانشین او به سراغ بشار رسن بازیکن ایرانی رفت!

همچنین در تیم قطر اس سی کریستیان سیبایوس جانشین آلخاندور شد. این تغییرات و جذب بازیکنان خارجی موجب تقویت تیم قطر شد و برگ برنده کادر فنی این تیم در مسابقات به شمار می‌رفت. نکته جالب توجه در گزارش روزنامه الریانه اشتباه عجیب روزنامه قطری است که بشار رسن هافبک عراقی سابق پرسپولیس را به‌عنوان بازیکن ایرانی جانشین علی کریمی در تیم قطر اس سی معرفی کرده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها