|

علی کریمی در دوراهی ماندن یا رفتن

کریمی بر سر دو راهی ماندن یا فکر کردن به پیشنهاداتش است او منتظر روشن شدن تکلیف سرمربی الدحیل است تا بهترین تصمیم را برای آینده‌اش بگیرد.

لینک کوتاه کپی شد

علی کریمی هافبک فصل قبل استقلال بعد از جدایی از آبی‌پوشان به اف سی قطر پیوست و در نیم فصلی که برای این تیم به میدان رفت نمایش بسیار خوبی داشت به طوری که این درخشش باعث شد تا او مورد توجه تیم مطرح و متمول الدحیل قرار گیرد و در نهایت به صورت قرضی تا پایان فصل به این تیم پیوست.

کریمی جایگزین رامین رضاییان در الدحیل شد در حالی‌ که بشار رسن هم جایگزین این بازیکن ایرانی در اف سی قطر شد. با توجه به اتمام فصل لیگ ستارگان قطر قرارداد هافبک ایرانی نیز با این تیم به پایان رسید و باید در اندیشه بازگشت به الدحیل باشد، اما او هم عملاً شرایطی شبیه به رامین رضاییان دارد.

از طرفی تکلیف سرمربی این تیم نامشخص است؛ مسئولان تیم متمول قطری با توجه به نتایج نامطلوب صبری لموشی به دنبال قطع همکاری با این سرمربی فرانسوی هستند. با این حال کریمی هم بر سر دو راهی ماندن یا فکر کردن به پیشنهاداتش قرار دارد و او نیز منتظر روشن شدن تکلیف سرمربی الدحیل است تا بهترین تصمیم را برای آینده‌اش بگیرد.

منبع: میزان

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها