|

سرخابی ها در یک آل کثیر متمایز بودند!

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در یکی از مهمترین و حساس ترین بازی نیم فصل دوم لیگ برتر توانست حریف سنتی و دیرینه خود را شکست دهد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش شایانیوز به نقل از خبر آنلاین، روز گذشته تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد در دیداری مهم، با یک گل از سد استقلال در دربی تهران بگذرد. بردی که پرسپولیس را موقتا به صدر جدول رساند و این تیم را به شانس جدی قهرمانی لیگ برتر تبدیل کرد. این نتیجه، استقلال را هم از کورس قهرمانی بیش از پیش دور کرد و باعث شد تا آبی ها به رده پنجم جدول سقوط کنند.

با این حال مروری بر آمار بازی دیروز، نشان می دهد که بازی کاملا بازی پایاپایی بود و پرسپولیس به لطف فرصت طلبی مهاجمانش توانست فاتح دربی بشود. طبق آمار متریکا روز گذشته پرسپولیس 0.74 امید گل داشت و در مقابل، این رقم برای استقلال 0.66 بود. توپ در بازی دیروز، 51 درصد در اختیار استقلال بود 49 درصد هم در دست پرسپولیسی ها می چرخید.

همچنین استقلال آمار پاس بهتری را هم از خود به جای گذاشت و با 398 پاس، هشت پاس از رقیب خود که 390 پاس را ثبت کرد، بیشتر پاس داد. تعداد شوت های درچارچوب دو تیم هم در عدد 3 برابر بود تا مشخص شود که دو تیم تا چه اندازه به هم نزدیک بودند و صرفا اتفاقات فوتبالی نتیجه بازی را رقم زد.

منبع:خبر آنلاین

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها