|

چرا یحیی از تصمیم فدراسیون و اسکوچیچ ناراحت شد؟

پس از تزریق واکسن کرونا به بازیکنان، باشگاه پرسپولیس نسبت به این موضوع در آستانه دربی پایتخت واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

سرمربی قرمزها از تصمیم فدراسیون فوتبال درباره ملی پوشان پرسپولیس ناراحت است. داستان از این قرار است که پس از بازی پرسپولیس مقابل سپاهان به بازیکنان این تیم که در لیست تیم ملی حضور دارند اعلام می شود تا طی زمانبندی اعلام شده همراه با سایر بازیکنان که در لیست اسکوچیچ حضور دارند به مرکز ملی فوتبال رفته تا دوز اول واکسن کرونا را دریافت کنند.

گفته می شود که یحیی گل محمدی خیلی موافق این موضوع نبود که اسامی ملی پوشان تیمش لو برود و رسانه‌ای شود. او این  موضوع را در آستانه دربی حساس پایتخت به ضرر تیمش می داند، سرمربی قرمزها معتقد است روحیه سایر بازیکنان که در این لیست حضور ندارند خراب می شود و از طرفی بازیکنی مثل حامد لک در اردوی قبلی دعوت شده بود علیرغم عملکرد خوبش در قفس توری قرمزها نامش در لیست بازیکنان دعوت شده حضور ندارد که این موضوع می تواند تاثیر منفی روی کار شاگردانش داشته باشد.

نکته این جاست که وقتی قرار شد ملی‌پوشان واکسن کرونا بزنند، اسامی آنها لو رفت و حتی ملی‌پوشان سایر تیم ها هم تا حد زیادی مشخص شدند اما هیچ تیمی به اندازه پرسپولیس ملی پوش ندارد و همین  موضوع باعث دلخوری یحیی گل محمدی شده است. 

هر چند پس از تزریق واکسن به بازیکنان باشگاه پرسپولیس نسبت به این موضوع در آستانه دربی پایتخت واکنش نشان داد و اعلام کرد بهتر بود بعد از دربی این موضوع عملیاتی شود تا بازیکنان این تیم که تعداد بالایی دارند عوارض واکسن روی تمرینات و بازی آنها تاثیر نگذارد.

منبع: فوتبالی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها