|

شادی گل آرمان رمضانی در دربی به سبک امانوئل آدبایور

شنیده شده که آرمان رمضانی قصد دارد در صورت حضور در زمین و گلزنی مقابل پرسپولیس، شادی گلی به سبک شادی گل امانوئل آدبایور انجام دهد.

لینک کوتاه کپی شد

محمد نادری و آرمان رمضانی دو بایکنی هستند که در فصل جاری از پرسپولیس به استقلال پیوستند، نادری در نیم فصل اول مقابل تیم سابقش به میدان رفت اما آرمان رمضانی این فرصت را دارد تا در اولین مصافش با تیم سابقش، گلزنی کند و توانایی های خود را هم به هواداران پرسپولیس هم به هواداران استقلال ثابت کند.

او که در بازی مقابل ذوب آهن عملکرد درخشانی داشت و در مدت کوتاه حضورش در زمین دو پاس گل برای سایر مهاجمین استقلال فراهم کرد، امیدوار است بار دیگر بتواند در دربی به میدان برود. از گوشه و کنار شنیده می شود با توجه به خالی بودن استادیوم آزادی و عدم تحریک تماشاگران رقیب به واسطه شادی گل احتمالی بازیکنان، آرمان رمضانی قصد دارد در صورت حضور در زمین و گلنی مقابل پرسپولیس، شادی گلی به سبک شادی گل به یادماندنی امانوئل آدبایور با لباس منچسترسیتی انجام دهد.

آدبایور که با بی مهری مسئولین آرسنال پس از چند فصل موفق از جمع توپچی های لندن جدا شده و به منچسترسیتی پیوسته بود، در اولین مصافش با آرسنال توانست یک گل زیبا به ثمر برساند و به مناسبت همین گل، شادی گل خاصی نیز به نمایش گذاشت و طول زمین را طی کرد و در نهایت شادی گل خود را در حد اصل تماشاگران آرسنال و منچسترسیتی به نمایش گذاشت.

شادی گل آرمان رمضانی در دربی به سبک امانوئل آدبایور

Emmanuel-Adebayor-Manchester-City-Arsenal

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها