|

عکس+رونالدو و خودروی 42 میلیاردیش!

کریستیانو رونالدو فوق ستاره یوونتوس پارکینگ خانه اش را با یک خودروی سوپر اسپورت دیگر تزیین کرد.

لینک کوتاه کپی شد

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس عاشق خودروهای اسپورت است و این را با پارکینگ شلوغ خود ثابت کرده است. حالا قرار است که یک مدل خودروی فراری مونزا به جمع خودروهای وی اضافه شود.

رونالدو که روز دوشنبه به همراه آندره آ آنیلی مدیر یوونتوس به کارخانه فراری رفته بود و با جان الکان، مدیر شرکت فراری ملاقات کرده بود، تصمیم به خرید این خودرو گرفته است. مهاجم یوونتوس سعی کرد که با خرید این خودرو به قیمت 1.6 میلیون یورو حس و حال خود را پس از شکست سنگین یوونتوس در مقابل میلان تغییر بدهد.  

 

رونالدو

 

رونالدو در حضور خود در کارخانه فراری با کارلوس ساینز و چارلز لکرک رانندگان فرمول یک نیز ملاقات کرد و پیراهن های امضا شده خودش را به آنها هدیه داد.

خودروی جدید رونالدو یکی از مهمترین خودروهای کارخانه فراری است. پیش از این نیز زلاتان به بهانه رسیدن به 501 بازی در دوران فوتبالش خودروی فراری مونزا به رنگ مشکی را خریده بود.  این خودرو فقط به اشخاص خاصی و با ارائه دعوتنامه فروخته می شود و به تعداد محدودی تولید شده است. 

کریستیانو کلکسیونی از خودروهای لوکس را در پارکینگ خود دارد، از مرسدس AMG G63 گرفته تا بوگاتی Centodieci یا بوگاتی چیرون و ویرون، دو لامبورگنی آونتادور (سفید و مشکی)، رولز رویس، چورلت کامارو، فراری اف 12 (سفید و مشکی)، مک لارن سنا، رنج روور اسپورت و مرسدس جی واگن برابوس.

منبع:فوتبالی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها