|

عیسی آل کثیر تعویض طلایی پرسپولیس

​عیسی آل کثیر به نوعی تعویض طلایی پرسپولیس لقب گرفت و در دیدار با سپاهان باعث شد قرمز ها حداقل یک امتیاز را بگیرند.

لینک کوتاه کپی شد

عیسی آل کثیر به نوعی تعویض طلایی پرسپولیس لقب گرفت و در دیدار با سپاهان باعث شد قرمز ها حداقل یک امتیاز را بگیرند.

نبرد بزرگ هفته بیست و دوم لیگ بیستم در حالی به تساوی سپاهان و پرسپولیس انجامید که با اتفاقی ویژه برای قرمزهای تهرانی همراه بود. گلی که در این بازی باعث شادی بازیکنان، کادرفنی و هواداران پرسپولیس شد توسط ستاره ای به ثمر رسید که چند صباحی خاموش شده بود.

عیسی آل کثیر که پس از محرومیتش هرگز آن بازیکن سابق نبود، در ترکیب اولیه گل محمدی جایی نداشت اما مصدومیت ناگهانی عالیشاه در دقیقه 30 و تعویض اجباری او با عیسی شرایط را به گونه‌ای دیگر رقم زد.

مهاجم ارزنده پرسپولیس از لحظه ورودش به زمین تا پایان نیمه اول (حدود 15 دقیقه) چند مرتبه اقدام به خلق موقعیت نمود اما در ضربه پایانی موفق نبود. با شروع نیمه دوم فقط 10 دقیقه زمان لازم داشت تا با یک جاگیری مناسب حلقه خوشحالی قرمزها را در اطراف خود ببیند.

آل کثیر که ظاهرا از محرومیتش درس عبرت گرفته به شکلی متفاوت از قبل، جشن شادی گل به پا کرد تا دیگر از همراهی تیمش محروم نشود. او که در دوران پسامحرومیت نتوانسته بود انتظار هواداران و اعتماد کادر فنی پرسپولیس را به دست آورد، حالا ورق را برای خود برگرداند. در واقع این مصدومیت ناگهانی امید پرسپولیس بود که باعث ظهور عیسی آنها شد.

شاید نتیجه این بازی دستاورد بزرگی برای دو تیم نداشت اما برنده واقعی این مصاف سخت را باید عیسی آل کثیر بدانیم که توانست شایستگی‌های خود را در چنین پیکار دشواری اثبات نماید.

سرمربی پرسپولیس تا قبل از این بازی به راحتی درباره مهاجم تیمش تصمیم گرفت و او را در ترکیب ثابت قرار نداد اما حالا چنین تصمیمی آن هم برای بازی دربی کار راحتی به نظر نمی‌آید.  

منبع: یکتا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها