|

هفته سی و پنجم سری آ

برد پرگل اینتر و ناپولی در سری A

اینتر که قهرمانی خودش را در لیگ قطعی کرده، توانست با نتیجه ۵ بر یک سامپدوریا را شکست دهد.

لینک کوتاه کپی شد

تیم‌های اینتر و ناپولی توانستند حریفان خودشان را در لیگ فوتبال ایتالیا شکست دهند. هفته سی و پنجم رقابت‌های سری A ایتالیا با برگزاری چند دیدار ادامه یافت که در یکی از بازی‌ها، اینتر که قهرمانی خودش را در لیگ قطعی کرده بود توانست با نتیجه ۵ بر یک سامپدوریا را شکست دهد.

در این دیدار آنتونیو کونته تصمیم گرفت چندین بازیکن ذخیره خود را به زمین بفرستد و روملو لوکاکو بهترین گلزن خود را روی نیمکت داشت. آلکسیس سانچس ۲ بار، آندریا پینامونتی، روبرتو گالیاردینی و لائوتارو مارتینس آرژانتینی از روی نقطه پنالتی برای اینتر در این دیدار گلزنی کردند.

در دیگر دیدار ناپولی توانست با نتیجه ۴ بر یک لااسپتزیا را از پیش روی بردارد. ویکتور اوسیمن دو بار، هروینگ لوزانو مکزیکی و چیوتر زیلنسکی لهستانی برای ناپولی گلزنی کردند.

در جدول رده بندی لیگ ایتالیا، اینتر با ۸۵ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و تیم‌های ناپولی و آتالانتا در رده‌های دوم و سوم هستند و یوونتوس برای رسیدن به رده دوم باید فردا شب در دیداری حساس میلان را در تورین شکست دهد. در صورتی که یووه از حریف خود شکست بخورد، کار سختی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا خواهد داشت.

منبع: ایسنا

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها