|

توهم توطئه فرهاد مجیدی؛ اخراج نوبتی استقلالی‌ها!

استقلال در یکی، دو روز گذشته آبستن حوادث تازه‌ای بود و تعدادی از افراد حاضر در نیمکت که مسئولیت فنی نداشتند از جمع آبی‌ها کنار گذاشته شدند.

لینک کوتاه کپی شد

فرهاد مجیدی فصل گذشته هم که در استقلال بود با برخی عوامل نزدیک به تیم دچار مشکلات و اختلافاتی شد؛ شاید یکی از عجیب ترین موارد اختلافی او با مدد جباری تدارکات استقلال بود! آقا مدد را استقلالی‌ها سالهاست که می‌شناسند و طبعا چنین اتفاقتی برای آنها عجیب و غیرقابل باور بود.

بزرگانی مانند ناصر حجازی و منصور پورحیدری، هرگز وارد مقوله‌هایی از این دست نمی‌شدند و سعی می‌کردند افرادی مانند مدد جباری را زیر بال و پر خود بگیرند. مجیدی اما راه و روشی متفاوت را انتخاب کرده است؛ او حالا پس از جدایی خلق الساعه فراز کمالوند، عذر تعدادی از افراد حاضر در نیمکت را که مسئولیت فنی هم در تیم نداشتند خواست؛ از پزشک استقلال بگیرید تا مدیر رسانه‌ای و حتی فیلمبردار باشگاه!

اینکه در سر مجیدی چه می‌گذرد و او در استقلال به دنبال چیست هنوز برای خیلی‌ها نامشخص است اما گفته می‌شود او از درز برخی اخبار به بیرون باشگاه دل خوشی ندارد. حالا خیلی‌ها منتظرند تا ببینند مجیدی پس از دور زدن تعدادی از عوامل نزدیک تیم، سرانجام جاسوس موردنظر را پیدا و به هواداران معرفی می‌کند یا او از این تغییر و تحولات منظور دیگری دارد!

منبع: خبر ورزشی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها