|

(عکس) چک تراکتور برگشت خورد؛ رشید از کوره در رفت!

حواشی شکایت رشید مظاهری سنگربان تیم استقلال از تراکتور همچنان ادامه دارد.

لینک کوتاه کپی شد

رشید مظاهری دروازه‌بان استقلال که پس از جدایی از تراکتور با این باشگاه بر سر پرداخت مطالبات خود به مشکل بر خورده بود با شکایت از تراکتور به فدراسیون فوتبال به دنبال گرفتن حق و حقوق خود است.

اما گلر آبی‌ها که تلاش‌هایش در این خصوص فعلاً بی‌نتیجه مانده با انتشار پستی نسبت به رفتار مدیران تراکتور و مسئولان فدراسیون فوتبال واکنش نشان داد.

136105

 

چک تراکتور به رشید برگشت خورد

رشید مظاهری، گلر حال حاضر استقلال تهران و سابق تیم تراکتور که در جریان فسخ قراردادش با این باشگاه درگیر شکایت از سرخپوشان تبریزی شد، بعد از اعلام حکم به سودش توانست این باشگاه را محکوم به پرداخت 20 درصد باقی مانده از قراردادش کند.

مظاهری که اواخر فصل گذشته با حضور ناگهانی در هیات فوتبال قراردادش را به صورت یک طرفه با باشگاه تراکتور فسخ کرد و چندی بعد به استقلال تهران پیوست،  در حالی با شکایت باشگاه تراکتور روبرو شد که مدعی شده بود این باشگاه در قرارداد او دست برده و به نوعی مرتکب جعل شده است و در همین راستا این بازیکن و وکیلش هم متقابلاً شکایتی از باشگاه تراکتور مطرح کردند و توانستند در کنار تبرئه خود، این باشگاه را محکوم کنند.

باشگاه تراکتور به دلیل مشکلات مالی بدهی‌های داخلی و خارجی زیادی دارد و بازیکنان حال حاضر این تیم هم درصد قابل توجهی معوقه دارند که باشگاه هنوز اقدامی برای پرداخت آنها انجام نداده است.

photo_۲۰۲۱-۰۵-۰۸_۰۹-۵۰-۳۵

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها