|

ادعای عجیب ناصر محمدخانی درباره باخت پرسپولیس مقابل الوحده

محمدخانی گفت: پرسپولیس پس از چهار بردی که در لیگ قهرمانان آسیا به دست آورد در یک بازی نه چندان خوب شکست خورد تا نوار موفقیت‌هایش پاره شود.

لینک کوتاه کپی شد

پیشکسوت پرسپولیس گفت: شکست سرخپوشان برابر الوحده را باید به فال نیک گرفت چرا که این باخت تلنگر خوبی برای نماینده پرافتخار ایران در لیگ قهرمانان آسیا بود. ناصر محمدخانی با اشاره با شکست پرسپولیس مقابل الوحده امارات در چهارچوب مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس پس از چهار برد ارزشمندی که در لیگ قهرمانان آسیا به دست آورد در یک بازی نه چندان خوب شکست خورد تا نوار موفقیت‌هایش پاره شود. وی افزود: عدم شروع خوب پرسپولیس باعث شد تا دروازه این تیم در دقایق ابتدایی مسابقه به راحتی باز شده و در این گل ناهماهنگی کاملا میان خط دفاعی مشهود بود.

ناصر محمدخانی پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: شکست پرسپولیس را باید به فال نیک گرفت چرا که این باخت تلنگر خوبی برای نماینده پرافتخار ایران در لیگ قهرمانان آسیا بود. محمدخانی تصریح کرد: مهاجمان پرسپولیس چند فرصت خوب گلزنی داشتند اما با بی دقتی از دست دادند تا اولین شکست آسیایی قرمزپوشان ثبت شود.

وی تاکید کرد: به طور حتم «یحیی‌ گل‌محمدی» از این شکست درس خواهد گرفت و برای بازی‌های آینده‌ای که در پیش است اشکالات تیم را برطرف می‌کند. ناصر محمدخانی بازیکن اسبق پرسپولیس در پایان گفت: به طور حتم پرسپولیس الریان قطر را در هفته پایانی لیگ قهرمانان آسیا شکست می‌دهد و به عنوان تیم اول جواز حضور در مرحله بعدی لیگ قهرمانان را دریافت می‌کند. پرسپولیس امروز در آخرین بازی مرحله گروهی از ساعت ۱۹ به مصاف الریان قطر می‌رود.

منبع: پارس فوتبال

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها