|

مجیدی: چیزی که باشگاه ما و هوادارانش می‌خواهند، قهرمانی است

فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، خواسته این باشگاه و هوادارانش دستیابی به عنوان قهرمانی مسابقات لیگ قهرمانان آسیاست.

لینک کوتاه کپی شد

 فرهاد مجیدی پس از برتری 3 بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل الشرطه عراق در دومین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: همانطور که قبلاً گفته بودم پیش‌بینی می‌کردم بازی سختی داشته باشیم. خوشبختانه همان نیمه اول به گل رسیدیم و در نیمه دوم سعی کردیم بازی را کنترل کنیم. الشرطه با وجود 10 نفره شدن بازیکنانش، خوب دوید. آنها خوب بازی کردند و به تیم الشرطه خسته نباشید می‌گویم.

وی در مورد اینکه بعد از اخراج بازیکن الشرطه بازی کمی برای استقلال گره خورد، تصریح کرد: تجربه نشان داده که بازی مقابل تیمی که 10 نفره می‌شود سخت است، چون حریف یک بازیکن از دست داده و همه می‌خواهند بیشتر تلاش کنند. این مسئله کار را برای تیم مقابل سخت می‌کند. در صحبت‌هایم گفتم آنها بیشتر دویدند. ما منطقی بازی کردیم و هم نتیجه را بردیم و هم خودمان را به خاطر بازی بعدی (دیدار مقابل الدحیل) خیلی به آب و آتش نزدیم.

مجیدی در پاسخ به این سؤال که «آیا امشب خوشحالی می‌کنید و جشن می‌گیرید؟»، گفت: مسلماً.

سرمربی تیم فوتبال استقلال همچنین در مواجهه با این پرسش تیمش چقدر شانس صعود به‌عنوان تیم نخست گروه C را دارد، خاطر نشان کرد: فکر کنم الدحیل سخت‌ترین حریف ما باشد. چیزی که باشگاه استقلال و هوادارانش می‌خواهند، قهرمانی است. من و بازیکنانم خودمان را برای این موضوع آماده کرده‌ایم. تلاش‌مان را خواهیم کرد که هواداران را خوشحال کنیم.

منبع:تسنیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها