|

ارلینگ هالند رنگ لباس فصل بعد را لو داد؟

ارلینگ هالند و دیگر ستاره های دورتموند ساعتی قبل وارد شهر منچستر شدند.

لینک کوتاه کپی شد

 فردا شب مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آغاز خواهد شد و در اولین شب منچسترسیتی در استادیوم اتحاد انگلیس پذیرای دورتموند خواهد بود. بی تردید بزرگ ترین تهدید برای سد کردن راه پپ گواردیولا و شاگردانش در مسیر رسیدن به نیمه نهایی، وجود مهاجم ترسناکی مانند ارلینگ هالند در پیشانی خط حمله دورتموند خواهد بود.

در هفته های اخیر اخبار زیادی در مورد مقصد بعدی ارلینگ هالند مطرح شده و از منچسترسیتی و منچستریونایتد به عنوان دو مشتری بزرگ این ستاره جوان نام برده شده است. جالب اینجاست رنگ کوله پشتی ارلینگ هالند به رنگ آبی آسمانی و مشابه با لباس منچسترسیتی بود و برخی کاربران در شبکه های اجتماعی به شوخی مدعی شد او اینگونه رنگ لباس تیم فصل بعد خود را لو داده است.

البته پپ گواردیولا در روزهای اخیر تاکید کرده علاقه ای به پرداخت ارقام سنگین به ایجنت ها نداشته و البته شرایط باشگاه منچسترسیتی برای خرید ستاره های گرانقیمت مهیا نیست. اما بر کسی پوشیده نیست که با توجه به قطعیت جدایی سرخیو آگوئرو، سیتی فصل بعد به دنبال جذب یک مهاجم جدید خواهد بود و ارلینگ هالند می تواند بهترین گزینه برای تقویت خط حمله این تیم لقب بگیرد.

منبع:ورزش3

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها