|

آخرین دوئل منشا و تبریزی برای حضور در ترکیب

آخرین تمرین تیم فوتبال گل گهر برای دیدار با ماشین سازی، روز گذشته در کمپ الیاف تهران برگزار شد.

لینک کوتاه کپی شد

 آخرین دیدارهای هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر، امروز برگزار می شود که در یکی از دو دیدار حساس امروز، گل گهر در سیرجان به مصاف تیم قعر جدولی ماشین سازی خواهد رفت.

شاگردان امیر قلعه نویی روز گذشته در کمپ الیاف تهران آخرین جلسه تمرینی خود را برگزار کردند و سیرجانی ها پیش از تقابل با حریف خود، نکات فنی و تاکتیک های مدنظر کادرفنی را اجرا کردند.

پیش از آغاز تمرین روز گذشته، امیر قلعه نویی سرمربی باتجربه گل گهر برای دقایقی در جمع شاگردانش شروع به صحبت کرد و از اهمیت کسب سه امتیاز و دست کم نگرفتن رقیب قعر جدولی سخن به زبان آورد. سپس بازیکنان به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند.

در جلسه تمرینی روز گذشته، جدال گادوین منشا و مرتضی تبریزی دو مهاجم سابق استقلال نیز جالب و دیدنی بود. این دو مهاجم که کاندیداهای اصلی حضور در میدان هستند، در فوتبال درون تیمی روز گذشته، مقابل یکدیگر قرار گرفتند تا بتوانند با شکست دادن رقیب، به ترکیب اصلی گل گهر راه یابند.

گل گهر که در رده یازدهم جدول رده بندی حضور دارد، نسبت به تیم های بالاتر از خودش 2 بازی کمتر انجام داده است. آنها در صورت پیروزی مقابل تیم بحران زده ماشین سازی، به رده هفتم جدول رده بندی صعود می کنند ضمن اینکه آنها یک بازی معوقه با فولاد نیز در پیش دارند.

منبع:ورزش3

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها