|

باز شدن دوباره پرونده بازگشت نیمار به بارسلونا

حضور خوان لاپورتا در رأس کار باشگاه بارسلونا باعث شده پرونده بازگشت نیمار به جمع کاتالان‌ها دوباره باز شود.

لینک کوتاه کپی شد

نشریه «آرا» چاپ کاتالونیا مدعی شد نیمار ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن بار دیگر روند مذاکراتش با باشگاه پاریسی را متوقف کرده چراکه هنوز امیدوار است مسیر بازگشتش به بارسلونا هموار شود.

ظاهراً با انتخاب خوان لاپورتا به عنوان رئیس جدید باشگاه بارسلونا بسیاری از بارسایی‌های فعلی و سابق نسبت به بهبود اوضاع باشگاه امیدوار شده‌ و نیمار هم ظاهراً خوشبین است که رئیس جدید شرایطی برای بازگشت وی به نوکمپ مهیا کند. در همین حال خوان لاپورتا هم هرگز احتمال بازگشت نیمار را رد نکرده است.

طبق ادعای نشریه آرا، نیمار در حالی به بازگشت به بارسا امید دارد که تنها یک سال دیگر به قراردادش با پاریسی‌ها باقی‌مانده است. در واقع PSG باید در این مدت نظر او را برای تمدید قرارداد جلب کند وگرنه تابستان سال ۲۰۲۲ بدون اینکه چیزی از بابت فروش او کسب کند، این بازیکن برزیلی را از دست خواهد داد.

چند روز پیش نیز آندره کوری، یکی از افراد نزدیک و مورد اعتماد نیمار مدعی شده بود نیمار و مسی فصل آینده در کنار هم بازی خواهند کرد اما نه در پاری‌سن‌ژرمن بلکه در بارسلونا. در همین حال نشریه کاتالان نوشته که پینی زاهاوی، مدیربرنامه‌های نیمار که سال ۲۰۱۷ او را به پاری‌سن‌ژرمن برد، یک ماه پیش با لاپورتا ملاقاتی داشته که در آن، درباره بازگشت نیمار به نوکمپ هم صحبت‌هایی انجام شده است. 

منبع: خبرورزشی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها