|

استقلالی‌ها تحمل پذیرش واقعیات را داشته باشند

پیروز قربانی گفت که دلیل جدایی ناگهانی از سایپا این است که یک نفر تا زمانی باید در یک مجموعه باشد که بتواند کارایی داشته باشد و مفید عمل ک…

لینک کوتاه کپی شد

پیروز قربانی در جدیدترین اظهارات خود درباره جدایی ناگهانی از سایپا و موضع گیری‌های صریحش که باعث دلخوری هواداران استقلال شده است توضیحاتی داد. بخش‌های مهم این گفتگو را بخوانید:

* در مورد اینکه برخی اظهار نظراتش باعث موضعگیری هواداران استقلال علیه او شده است من همیشه سعی کردم نظراتم به دور از تعصب رنگی و به صورت کارشناسی و فنی باشد و حرف‌هایی که زدم هم با این نگاه و در جهت همین موضوع بود ولی به هر حال یک جوی در جامعه راه افتاده است که هر صحبتی در مورد هر چیزی شما انجام دهید عده‌ای علیه شما جبهه می‌گیرند ولی خب به این دلیل که من در فضای مجازی حضور ندارم خیلی از این نظرات مطلع نمی‌شوم و واقعیتش را هم بخواهید چندان برایم مهم نیست چرا که من از کودکی یاد گرفتم حرفی را که فکر می‌کنم درست است بیان کنم و منتظر تایید یا واکنش گرفتن از سمت کسی نیستم ولی امیدوارم شرایط جامعه به سمتی برود که افراد تحمل پذیرش واقعیات را ولو برخلاف نظرشان داشته باشند چرا که یک جامعه هرچه به سمت واقع‌گرایی جلو برود در مسیر پیشرفت قدم بر می‌دارد.

* دلیل جدایی ناگهانی از سایپا من یک اعتقادی دارم و آن این است که یک نفر تا زمانی باید در یک مجموعه باشد که بتواند کارایی داشته باشد و مفید عمل کند. اوایل فصل من صحبتی با ابراهیم صادقی داشتم و یک سری اهداف و برنامه‌هایی برای خودمان ترسیم کردیم که تا همین اواخر هم خیلی خوب در جهت آن گام بر می‌داشتیم ولی این اواخر اتفاقاتی افتاد که به این نتیجه رسیدم من و ابراهیم صادقی از این به بعد می‌توانم دوستان خوبی برای هم باشیم ولی همکاران خوبی نه. من یک سری اخلاقیات خاص دارم و خیلی از مسائلی که خیلی از آدم‌ها ممکن است با آن کنار بیایند را نمی‌توانم تحمل کنم. شاید این مسائل خیلی مسائل ساده‌ای باشند از نظر خیلی‌های دیگر ولی برای من مهم و حساس هستند و خط قرمزهای من هستند.

* من از فوتبال جدا نشدم که به دنبال زمان برگشت باشم. زندگی من به نوعی با فوتبال در آمیخته است و به نوعی شغل و حرفه و مهارت من محسوب می‌شود که با آن درگیر هستم. فکر می‌کنم زمان دوری من از فوتبال طولانی نباشد و بستگی دارد چه زمانی پیشنهاد خوبی به من برسد و در طول این مدت هم بیکار نخواهم بود و سعی می‌کنم خودم را تا حد ممکن از لحاظ فنی به روز و تهجیز کنم و با وجود اینکه در فوتبال ایران برای موفقیت علاوه بر مسائل فنی باید در مسائل ارتباطی هم خوب باشی ولی من این کار را بلد نیستم و سعی می‌کنم از لحاظ فنی به قدری خوب باشم که ضعفم در آن مسائل را پوشش دهد و این را هم بگویم که جنس خوب زمین نمی‌ماند و امیدوارم انقدر جنس خوبی باشم که روی زمان نمانم و به زودی برگردم.

* سال ۱۴۰۰ سال انتخابات ریاست جمهوری است و امیدوارم فرد جدیدی که روی کار می‌آید به طور جدی معیشت مردم را دغدغه و هدف اصلی خودش قرار دهد چرا که در چند سال اخیر مردم خیلی اذیت شدند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها