|

یورگن کلوپ و صحبت در مورد خریدهای احتمالی لیورپول

یورگن کلوپ در مورد خریدهای احتمالی لیورپول در فصل تابستان صحبت کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

شکست مقابل چلسی در استادیوم آنفیلد به منزله پنجمین بخت متوالی تیم فوتبال لیورپول در خانه و کاهش شانس های رسیدن این تیم به لیگ قهرمانان بود. حالا مرسی سایدی ها در رتبه هفتم جدول قرار داشته و چهار امتیاز از چلسی رده چهارمی کمتر دارند. عدم صعود به لیگ قهرمانان بی تردید در عملکرد لیورپول در بازار تابستانی تاثیرگذار خواهد بود، اما یورگن کلوپ مدعی شد نگران این موضوع نیست و اصلا چنین مدل بازیکنانی در لیست خرید او قرار ندارند.

یورگن کلوپ گفت:

“اگر بازیکنی تنها برای بازی کردن در لیگ قهرمانان خواهان انتقال به لیورپول باشد، من اصلا چنین بازیکنی را نمی خواهم. البته این یک عقیده شخصی و تنها به سود خودم نیست و من همیشه اینطور بوده ام. وقتی بازیکنی قصد انتقال به تیمی را دارد باید به دنبال رویارویی با چالش های خوب و جدید باشد و در ادامه هدف گذاری کند. من در مورد خریدهای تابستانی لیورپول نگران نیستم.”

یورگن کلوپ گفت:

همچنین اگر بازیکنی به دنبال جدایی از لیورپول باشد نیز من علاقه ای به حفظ او ندارم. البته من نسبت به بازیکنان لیورپول از شناخت کافی داشته و می دانم که آنها چنین هدفی در ذهن ندارند. باید قبول کنیم که امسال شرایط لیورپول واقعا عجیب است و قرار نیست با چند تغییر ساده همه چیز عوض شود. ما به دنبال ایجاد تغییرات بزرگ هستیم و این اتفاق می تواند در تابستان رخ بدهد.”

منبع:پارس فوتبال

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها