|

مانع انتقال قطعی لژیونر ایرانی به پرسپولیس مشخص شد

شهریار مغانلو با قراردادی شش ماهه راهی پرسپولیس خواهد شد و سرخ ها در پایان فصل درباره قطعی او تصمیم گیری خواهند کرد.

لینک کوتاه کپی شد

شهریار مغانلو مهاجم تیم سانتا کلارا راهی باشگاه پرسپولیس خواهد شد تا قراردادش را با این تیم نهایی کند. این در حالی است که شایعات زیادی پیرامون انتقال قطعی این بازیکن به پرسپولیس وجود دارد اما این موضوع درست نیست و قرارداد او با سرخپوشان قرضی و تا پایان فصل خواهد ماند.

باتوجه به این‌که مغانلو تا پایان فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۳ با سانتا کلارا قرارداد دارد، سرخپوشان برای انتقال دائمی این بازیکن باید هزینه رضایت نامه پرداخت می‌کردند. باشگاه پرتغالی درخواست دو میلیون یورو از پرسپولیس داشت که پرداخت آن از توان قرمزها خارج بود و به همین خاطر جذب دائمی او از برنامه های پرسپولیس خارج شد.

با این حال باشگاه پرسپولیس گوی سبقت را از رقبا ربوده و توانسته رضایت این بازیکن برای انتقال قرضی را جلب کند و بدون هزینه به باشگاه سانتا کلارا و تنها با پرداخت دستمزد به مغانلو، این بازیکن را به خدمت بگیرد. البته مدیران پرسپولیس در پایان فصل تلاش خواهند کرد تا مغانلو را حفظ کنند و در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ بیست و یکم نیز از این مهاجم بهره ببرند.

جذب مغانلو توسط پرسپولیس خط حمله قرمزها را پرستاره تر از قبل می‌کند و یحیی گل‌محمدی فرصت این را خواهد داشت که از زوج عیسی آل کثیر و شهریار مغانلو بهره ببرد و مهدی ترابی را نیز در خط هافبک به کار گیرد؛ سه بازیکنی که فصل گذشته روی هم ۳۶ گل به ثمر رساندند.

منبع: ورزش۳

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها