|

ترکیب پرسپولیس در مصاف با سایپا هفته شانزدهم

یحیی برخی باگ‌های ترکیب تیمش در دیدار قبلی را برطرف کرده و امیدوار به کسب نتیجه در جدال خانگی مقابل ماشین‌سازی است.

لینک کوتاه کپی شد

مصدومیت ادامه دار محمدحسین کنعانی زادگان باعث شده تا بار دیگر یحیی گل محمدی مجبور به تغییراتی در ترکیب تیمش شود. با این حال اتفاق خوشایند برای این تیم بازگشت سیدجلال حسینی به رقابت حضور در ترکیب اصلی است تا بخشی از دغدغه‌هایش در خط دفاعی برطرف شود.

در بازی امروز سرخپوشان مقابل ماشین سازی، حامد لک درون دروازه حاضر خواهد بود و امیدوار است مقابل تیم فصل گذشته‌اش بتواند اتفاقات بازی قبلی را فراموش کرده و نمایش موفقی برای دستیابی به یک کلین شیت را به جا بگذارد.

در خط دفاعی سیدجلال حسینی به ترکیب اصلی بازگشته تا برخلاف بازی قبلی، یحیی گل محمدی دردسر کمتری برای چینش نفراتش در این پست داشته باشد. زوج قلب دفاعی پرسپولیس و سیدجلال حسینی همانند بازی قبلی کمال کامیابی‌نیا خواهد بود. هافبک دفاعی پرسپولیس که در نیمه دوم دیدار مقابل آلومینیوم روز بدون اشتباهی را برابر حریف داشت، اینبار در کنار سیدجلال حسینی مقابل حمله وران ماشین سازی خواهد ایستاد.

در سمت چپ دفاعی سعید آقایی حاضر خواهد شد و در‌ سمت مخالف هم مهدی شیری به پست تخصصی خود برمی‌گردد. مدافع راست سرخپوشان که در بازی قبلی با تصمیم عجیب یحیی به عنوان مدافع میانی بکار گرفته شده بود، اکنون در پست تخصصی‌اش امیدوار است یک روز خوب را پشت سر گذاشته و هواداران این تیم را نسبت به کیفیت عملکردش راضی نگه دارد.

در میانه میدان بار دیگر زوج احمد نوراللهی در کنار میلاد سرلک شکل می‌گیرد. زوجی که در برخی دیدارهای آسیایی نیز کنار هم قرار گرفته بودند و‌ نمایش خوبی به جا گذاشته بودند. در سمت راست هم سیامک نعمتی اینبار حاضر می‌شود تا با سود بردن از خصوصیات تهاجمی فوق العاده‌اش به تیم برای دستیابی به گل کمک کند. در سمت دیگر هم احسان پهلوان به میدان می‌رود و وظیفه بازیسازی و ایجاد موقعیت را مقابل حریف برعهده دارد.

در خط حمله مهدی عبدی و وحید امیری همانند دیدارهای قبلی در ترکیب اصلی حاضر هستند. دو بازیکنی که طی این روزها با آمادگی بالای خود یحیی را امیدوار‌ به گلزنی و کسب نتیجه مقابل تیم قعرنشین کرده‌اند.

ترکیب پرسپولیس

حامد لک
سیدجلال حسینی
کمال کامیابی‌نیا
مهدی شیری
سیامک نعمتی
میلاد سرلک
احمد نوراللهی
سیامک نعمتی
احسان پهلوان
وحید امیری
مهدی عبدی

منبع: ورزش سه

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها