|

یووه تسلیم نمی شود؛ از صدرنشینی اینتر تعجب نکردم

اسطوره فوتبال ایتالیا و دروازه بان افسانه ای یوونتوس جبران فاصله با اینتر را غیرممکن نمی داند.

لینک کوتاه کپی شد

یوونتوس شب گذشته در آخرین بازی از هفته بیست‌و‌سوم سری آ موفق شد میهمانش تیم کروتونه را با نتیجه 3-0 شکست دهد. با پیروزی در این بازی که جان‌لوئیجی بوفون از سنگر یوونتوس محافظت می‌کرد، بانوی پیر توانست به رده سوم جدول  هرچند فاصله این تیم با اینتر صدرنشین هنوز 8 امتیاز است و البته با یک بازی کمتر. در طی یک دهه اخیر این بهترین جایگاه اینتر در کورس قهرمانی در این مقطع از فصل بوده است و به همین دلیل خیلی‌ها از هم اکنون قهرمانی این تیم در سری آ را پیش‌بینی کرده‌اند. بوفون اما تأکید کرد که تیمش هنوز تسلیم نشده است.

بوفون که برای ششصد و پنجاه و چهارمین بار برای یوونتوس کلین‌شیت کرد، به شبکه اسکای اسپورتس گفت:« این بزرگترین حس رضایت است. شیوه رسیدن شما به چنین دستاوردی است که آن را متمایز می‌کند. من هر هفته عرض پرش‌هایم را اندازه می‌گیرم و تا زمانی که از اندازه آنها راضی باشم، به کارم ادامه خواهم داد.»

یوونتوس بعد از سه بازی بدون برد متوالی، سرانجام توانست یک پیروزی کسب کند و بوفون هم بر لزوم و اهمیت این پیروزی تأکید کرد.

او افزود:« بدون شک کسب این پیروزی برای ما ضروری بود.  شیوه‌ای که ما می‌بریم قابل پیش‌بینی نیست. در نیم ساعت اول ما کارمان را واقعاً خوب انجام دادیم و مهمترین چیز هم فکر می‌کنم که حفظ روحیه جنگندگی و توجه و تمرکز تیم برای 90 دقیقه است.»

بوفون با اشاره به اختلاف 8 امتیازی تیمش با صدر جدول سری آ، گفت:« ما تسلیم نمی شویم البته من به هیچ عنوان از عملکرد اینتر در این فصل متعجب نیستم. در واقع اگر با این تیم و با این مربی، چنین عملکردی از این تیم نمی‌دیدم، تعجب می‌کردم.»

منبع:ورزش3

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها