|

فقط نمی خواستم به بایرن مونیخ بخوریم که خوردیم!

سیمونه اینزاگی، سرمربی لاتزیو بازی کردن مقابل بایرن مونیخ را دشوار توصیف کرد.

لینک کوتاه کپی شد

 لاتزیو این هفته در لیگ قهرمانان و در دیداری دشوار در پایتخت ایتالیا پذیرای بایرن مونیخ خواهد بود. اگرچه شاگردان هانسی فلیک در سال 2021 کمی دچار افت شده اند، اما هنوز هم یکی از قدرتمندترین تیم های اروپا محسوب می شوند. سیمونه اینزاگی ضمن تمجید از قدرت بایرن مونیخ مدعی شد تیمش باید از رویارویی با این چالش لذت ببرد.

سیمونه اینزاگی گفت: "در واقع بایرن مونیخ تنها باشگاه بود که ما نمی خواستیم در قرعه کشی لیگ قهرمانان با این تیم مواجه شویم. بازی کردن مقابل بایرن مونیخ بسیار دشوار خواهد بود و ما این موضوع را می دانیم. آنها مدافع عنوان قهرمانی و یکی از نامزدهای قهرمانی در این فصل هستند و تنها چند ماه پیش قهرمان لیگ قهرمانان شدند، اما ما از بایرن مونیخ نمی ترسیم. آنها نیز مشکلاتی دارند و ما باید از این چالش لذت ببریم.

ما قصد داریم هر سال پیشرفت کنیم. بدیهی است که انجام چنین کاری بعد از فتح جام های مختلف و صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان دشوار است، اما ما باید هدف بالاتری داشته باشیم و برای پیشرفت کردن به کار و تلاش ادامه دهیم. من هیچ شکایتی از بازیکنان جدید لاتزیو ندارم و می دانم که باید آنها را به تدریج به ترکیب اضافه کنیم. ما در این فصل دو هدف اصلی داشتیم، رسیدن به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و کسب سهمیه این رقابت ها برای فصل آینده، حتی اگر چند باشگاه بزرگ را به عنوان رقیب در پیش روی خود داشته باشیم."

منبع:ورزش3

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها