|

تنها دلیل که شیخ دیاباته در استقلال مانده؟

دیاباته که بازی های زیادی را به علت مصدومیت از دست داده و دیگر نشانی از آن مهاجم آماده و سرحال فصل گذشته استقلال ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

دیاباته بعد از سپری کردن یک فصل رویایی در استقلال، در نیم فصل جاری لیگ برتر روزهای خوبی را سپری نکرده است.

شیخ دیاباته که در فصل گذشته با به ثمر رساندن ۱۵ گل توانسته بود عنوان آقای گلی رقابت های لیگ برتر را ازآن خود کند، در نیم فصل اول لیگ فقط ۲ گل برای استقلالی ها  به ثمر رسانده است.

دیاباته که بازی های زیادی را به علت مصدومیت و عدم آمادگی از دست داده است، دیگر نشانی از آن مهاجم آماده و سرحال فصل گذشته استقلال ندارد.

استقلال که به لطف آمادگی بالای دیاباته توانسته بود در فصل گذشته نایب قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی را به دست بیاورد، حالا با بحران عدم خلق موقعیت و گلزنی رو به روست.

دیاباته که پس از بازگشت از کشور  خود در ابتدای فصل چند دیدار استقلال را به علت نا‌آمادگی از دست داد، نتوانست در ادامه فصل هم گره گشای مشکلات گلزنی استقلالی ها شود. علاوه بر نا‌آمادگی شیخ دیاباته در شروع فصل، مصدومیت های پر تعداد این بازیکن سبب شده است تا دیاباته در طول نیم فصل فقط و فقط ۲۸۹ دقیقه برای استقلالی ها به میدان برود!

درخشش این مهاجم مالیایی در بازی استقلال و تراکتور سبب شده تا هواداران آبی پوش به شروع درخشش های وی امیدوار شوند، اما مصدومیت شیخ دیاباته این بار در تمرینات استقلال دوباره هواداران این تیم را ناامید کرد.

به هر حال دیاباته بار دیگر با رهایی از بند مصدومیت به تمرینات گروهی استقلال اضافه شده است و به نظر می رسد این مهاجم مشکلی برای دیدار آبی پوشان مقابل مس رفسنجان نداشته باشد.

شیخ دیاباته در حالی برای بازگشت به فرم ایده‌آل خود یک نیم فصل فرصت داشته است که مهدی ترابی در العربی قطر از همین فرصت برای تطابق خود با لیگ ستارگان قطر بی بهره بوده است و این نشان از صبر بالای باشگاه‌های ایرانی برای بازیکنان گرانقیمت خارجی خود دارد.

شاید گفت تنها دلیل کنار آمدن هواداران و مدیران باشگاه استقلال با دیاباته مهاجم ناآماده این روزهای خود، امید به تکرار گلزنی های این بازیکن همچون فصل گذشته باشد.

منبع: شفقنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها