|

وعده کلوپ بعد از باخت تلخ؛ شرایط را تغییر می‌دهیم

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، ابراز امیدواری کرد که تیمش در ادامه شرایط به وجود آمده را تغییر دهد.

لینک کوتاه کپی شد

لیورپول در ادامه روند فاجعه‌بار خود در لیگ برتر انگلیس و البته ورزشگاه آنفیلد، امروز در دربی مرسی ساید مقابل اورتون با دو گل شکست خورد تا حتی کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپای فصل آینده توسط شاگردان یورگن کلوپ نیز در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.

یورگن کلوپ در پایان بازی گفت: " اگر بازی را تماشا کنید می‌بینید که داستان برخی مسابقات این گونه است. تسلط کامل بر روی بازی و مسئولیت پذیری اما بدون اینکه نتیجه حاصل شود. حریف به یک موقعیت خوب احتیاج داشت تا گل به ثمر برساند. پنالتی اهمیت چندانی ندارد؛ اگرچه بسیاری از هواداران معتقدند که این پنالتی نبود اما دیگر مهم نیست.

 

 

آنها یک ضربه سر بسیار خوب داشتند که آلیسون خیلی عالی آن را مهار کرد. با این وجود وقتی به کیفیت حریف نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم که ما خیلی خوب آنها را کنترل کردیم."

کلوپ در ادامه گفت: " ما یک اشتباه می کنیم آنها یک گل می زنند، آنها 10 اشتباه مرتکب می شوند و ما گلی نمی زنیم. در حال حاضر وضعیت همین است و ما باید آن را تغییر دهیم. کارهای خوبی انجام دادیم که نمی‌خواهم به آنها اشاره کنم اما این نشانه هایی است که ما می‌توانیم شرایط را تغییر دهیم. همان کاری که انجام خواهیم داد.

 

 

بسیاری از اتفاقات عجیب و غریب نیز رخ می‌دهد. اتفاقات دشواری مانند مصدومیت هندرسون که امروز به وجود آمد. به نظر نمی رسد که این یک مصدومیت کوچک باشد. اما ما ادامه خواهیم داد و نهایتا موفق می‌شویم."

منبع:ورزش3

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها