|

حریف استقلال از MLS آمریکا مهاجم میخرد

تیم الشرطه عراق در آستانه به خدمت گیری گلمین ریواس مهاجم سابق الهلال، الریان و دی سی یونایتد است.

لینک کوتاه کپی شد

 خریدهای زمستانی الشرطه عراق تمامی ندارد و حالا به نقل از نواف الآسیوی خبرنگار مشهور عربستانی، این باشگاه برای تقویت خط حمله خود به دنبال به خدمت گیری مهاجم سابق تیم های الهلال، الاتحاد و الریان قطر است.

گلمین ریواس مهاجم ونزوئلایی که سابقه حضور در لیگ عربستان و قطر را دارد، پس از 6 ماه حضور در تیم دی سی یونایتد در لیگ MLS آمریکا، از ابتدای سال نوی میلادی بدون تیم است و اکنون باشگاه الشرطه برای تقویت خط حمله خود در پی جذب این بازیکن است.

گلمین ریواس در سال 2015 پیراهن الاتحاد را بر تن کرد و با 19 گل زده پس از عمر السومة در رده دوم برترین گلزنان عربستان قرار گرفت. او سپس راهی الشارجه امارات شد و در 26 دیدار موفق شد 13 گل برای این تیم به ثمر برساند. ریواس سپس دوباره به لیگ عربستان بازگشت و در 41 بازی که برای الهلال انجام داد، 13 گل به ثمر رساند.

این بازیکن که سابقه حضور در الریان را نیز دارد، با این تیم و در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف سایپا رفت و در جریان پیروزی 3 بر یک این تیم مقابل شاگردان علی دایی، دو بار موفق به باز کردن دروازه نماینده ایران شد. بوستون ریور و آنکاراگوچو دیگر تیم هایی هستند که ریواس سابقه حضور در آنها را دارد.

الشرطه پیش از این عدی شهاب مدافع تیم الکرخ عراق، علی حصنی هافبک ملی پوش عراقی و دو مهاجم دیگر به نام های رافائل سیلوا لژیونر برزیلی و محمد داود مهاجم تیم ملی عراق را جذب کرده بودند و حالا گلمین ریواس می تواند پنجمین خرید زمستانی این تیم باشد. الشرطه در گروه C رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با استقلال همگروه است.

منبع:ورزش3

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها