|

سوپرلیگ یونان؛ فرار یاران کریم از باخت خانگی

آاک آتن هفته بیست و سوم رقابت‌های سوپرلیگ یونان را با نتیجه مساوی به پایان رساند.

لینک کوتاه کپی شد

تیم آاک آتن در چارچوب هفته بیست و سوم رقابت‌های سوپرلیگ یونان میزبان تیم آسترس تریپولیس بود و در حالی که کریم انصاریفرد را 90 دقیقه در ترکیب خود داشت، به نتیجه مساوی دو بر دو دست یافت.

کریم انصاریفرد، مهاجم ایرانی تیم آاک آتن در پنجمین حضور متوالی خود در ترکیب اصلی تیمش موفق به گلزنی نشد تا شمار گل هایش در این فصل همان 8 گل باقی بماند.

یاران انصاریفرد در این دیدار خانگی، با گل های زودهنگام حریف دچار شوک شدند؛ آسترس تریپولیس در دقایق 16 و 18 توسط لوئیز فرناندز و دنی سوارز، دو بار دروازه میزبان را باز کرد تا در آستانه یک برد خارج از خانه ارزشمند قرار بگیرد. دامیان شیمانسکی در دقیقه 40 یکی از این گل ها را جبران کرد تا آاک آتن در نیمه دوم امیدوارانه تر برای جبران به میدان برود.

تلاش میزبان برای جبران گل دوم در دقیقه 68 جواب داد و بازهم این شیمانسکی بود که توانست خود و تیمش را دو گله کرده و آاک را از شکستی خانگی نجات دهد.

آاک آتن با کسب این یک امتیاز، 44 امتیازی شده و در رده دوم سوپر لیگ یونان قرار گرفت. این در حالی است که المپیاکوس با یک بازی کمتر و 57 امتیاز، مقتدرانه در صدر جدول رده بندی قرار دارد.

منبع:ورزش3

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها