|

تیم منتخب باارزش‌ترین بازیکنان لیگ برتر

در ترکیب منتخب با ارزش‌ترین بازیکنان حاضر در لیگ برتر خبری از آقای گل و بهترین مدافعان فعلی مسابقات نیست.

لینک کوتاه کپی شد

 نیم‌فصل نخست لیگ برتر ایران با انجام بازی معوقه پرسپولیس و گل گهر خاتمه یافت و شاگردان یحیی گل‌محمدی که از سایر تیم‌ها عقب‌تر بودند، توانستند اختلاف خود با تیم‌های صدرنشین را جبران کنند و در نهایت با او امتیاز بیشتر قهرمان نیم‌فصل نخست شوند.

در نیم فصل نخست این مسابقات سجاد شهباززاده بهترین مهاجم، حامد لک بهترین دروازه‌بان، سعید صادقی بهترین پاسور و ... بود با این حال هیچ یک از این بازیکنان در ترکیب ارزشمندترین بازیکنان حال حاضر ایران حضور ندارند.

در واقع معیار اصلی برای تعیین ارزشمندی بازیکنان سن و سال کمتر، سابقه بهتر و همینطور وجود آینده بهتر برای بازیکنان است که از همین رو بیشتر بازیکنان این تیم کمتر از ۳۰ سال دارند و جزو آینده‌داران لیگ برتر به شمار می روند.

ترکیب منتخب ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ ایران به این شرح است:

دروازه‌

پیام نیازمند (سپاهان - ۷۵۰ هزار یورو)

دفاع

دانیال اسماعیلی‌فر (سپاهان - ۶۵۰ هزار یورو)، محمدحسین کنعانی‌زادگان (پرسپولیس – ۷۰۰ هزار یورو)، محمدحسین مرادمند (استقلال – ۶۵۰ هزار یورو)، سعید آقایی (پرسپولیس - ۷۰۰ هزار یورو)

هافبک‌

احمد نوراللهی (پرسپولیس – ۱.۴ میلیون یورو)، احسان حاج صفی (تراکتور - ۱.۱۰ میلیون یورو)، آیاندا پاتوسی (فولاد خوزستان - ۹۵۰ هزار یورو)

مهاجم

شیخ دیاباته (استقلال - ۱.۹ میلیون یورو)، مهدی قایدی (استقلال - ۱.۶ میلیون یورو)، ارسلان مطهری (استقلال - یک میلیون یورو)

در این ترکیب، چهار بازیکن استقلال،سه بازیکن از پرسپولیس، دو بازیکن از سپاهان، یک بازیکن از تراکتور و یک بازیکن از فولاد دیده می‌شود.

منبع:ایسنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها