|

تراکتور تبریز مشتری پروپاقرص مدافع استقلال

سیاوش یزدانی در صورت جدایی تمایل دارد راهی تبریز و تیم دیگری شود که رنگ پیراهن آن تیم هم قرمز است!

لینک کوتاه کپی شد

سیاوش یزدانی چندی پیش در لیست پرسپولیسی‌ها قرار گرفته و زمزمه‌هایی مبنی بر قرمزپوش شدن احتمالی او به گوش می‌رسید. 

یحیی گل‌محمدی از آنجا که بعد از رفتن شجاع خلیل‌زاده به لیگ قطر یک مدافع سرزن را در تیمش نیاز می‌بیند تا در صورت مصدومیت حسینی و کنعانی‌زادگان از او استفاده کند، به همین دلیل به مدیران باشگاه تأکید کرده، حتماً شرایط حضور یزدانی در نیم‌فصل دوم را در پرسپولیس مهیا کنند اما جالب است بدانید چند تن از مدیران باشگاه، با نظر گل‌محمدی سرمربی تیم مخالف هستند و اعتقاد دارند در بعضی از مواقع این مدافع استقلال در صفحه شخصی خود استوری‌هایی علیه پرسپولیس گذاشته بود. با حضور محمدحسین مرادمند، عارف غلامی و حتی محمد دانشگر کمتر به سیاوش یزدانی بازی می‌رسید و همین موضوع احتمال جدایی این مدافع از استقلال را قوت می‌بخشید. با این وجود محمود فکری با تغییر سیستم در تیمش و استفاده از روش ۲-۵-۳ فضا را برای بازی دادن سیاوش یزدانی باز کرد. 

محمدحسین مرادمند نیز با مصدومیت مواجه شد تا یزدانی فرصت بیشتری برای بازی پیدا کند اما عملکرد ضعیف این مدافع باعث شد مورد غضب محمود فکری قرار بگیرد. هر چند باشگاه استقلال رسماً اعلام کرد که در حال حاضر هیچ لیست مازادی ندارد ولی سرمربی آبی‌ها اصلاً از شکل بازی سیاوش یزدانی راضی نیست. این درحالیست که سیاوش یزدانی با پیشنهاد وسوسه‌انگیز و جدیدی از شهر تبریز مواجه شده است. تراکتوری‌ها مدافع استقلال تهران را می‌خواهند و مذاکراتی با او انجام داده‌اند. 
جالب‌تر می‌شود وقتی بدانید سیاوش یزدانی‌بندی در قرارداد خود دارد که در صورت عدم دریافت ۵۰ درصد از مبلغ قراردادش تا پایان بهمن‌ماه سال ۱۳۹۹ قادر به فسخ قانونی و جدایی است. در واقع اگر باشگاه استقلال نتوانسته باشد تا روز اول اسفندماه جاری دریافتی سیاوش یزدانی را به ۵۰ درصد برساند آنگاه این مدافع شناخته‌شده، می‌تواند یک طرفه قرارداد خودش را فسخ و به هر تیمی دلش خواست ملحق شود. البته گفته می‌شود پیشنهاد پرسپولیسی‌ها به یزدانی کمرنگ شده و خود این بازیکن در صورت جدایی تمایل دارد راهی تبریز و تیم دیگری شود که رنگ پیراهن آن تیم هم قرمز است!

 
منبع: خبرورزشی

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها