|

علاقه عجیب محمود فکری به گل به خودی!

صحبت‌های محمود فکری در خصوص یکی از اعضای بخش بین‌الملل باشگاه استقلال به حاشیه جدیدی برای این باشگاه تبدیل شد.

لینک کوتاه کپی شد

تجمع روز گذشته هواداران استقلال مقابل ساختمان این باشگاه با حواشی بسیاری همراه شد. آن‌ها ضمن اعتراض به وزیر ورزش و رویکردش در خصوص باشگاه استقلال، محمود فکری را هم از انتقاداتشان بی‌نصیب نگذاشته و علیه سرمربی استقلال شعار «حیا کن رها کن» سر دادند.

ابقای فکری در سمتش و اعتراض هواداران استقلال به برخی از تصمیمات این مربی در برخورد با بازیکنان تیم، باعث شد تا هواداران خشمگین این تیم، امروز در محل تمرین استقلال حاضر شوند و از این مربی توضیحاتی را درخواست کنند؛ توضیحاتی که به واکنش فکری به صحبت‌های مدیر روابط بین‌الملل باشگاه استقلال منجر شد و زمینه‌ساز یه حاشیه دیگر در این تیم. او که در حال حاضر تندترین انتقادات را متوجه عملکرد فنی‌اش در استقلال می‌بیند این بار، خود زمینه‌ساز حاشیه درون سازمانی برای این باشگاه شد.

هواداران این تیم در سوال از محمود فکری در مورد ماجرای میلیچ، مدعی شدند که کاظم قیم مدیر روابط بین‌الملل باشگاه روز گذشته به آن‌ها گفته مشکل میلیچ، درگیری با فکری بود و همین موضوع با پاسخ تند فکری روبرو شد. او گفت: «مدیر امور بین‌الملل باشگاه چه کاره است که بخواهد حرف بزند؟ او در حد یک آبدارچی است و کاره‌ای نیست که بخواهد درباره میلیچ و ... حرف بزند. میلیچ پولش را نگرفت و از لحاظ قانونی قراردادش را فسخ کرد و رفت. در بحث فنی این حق را دارم که از چه بازیکنانی استفاده کنم. به باشگاه گفتم که پول میلیچ را بدهد. پول میلیچ را بدهند اگر دوست داشت برمی‌گردد و مثل ۳۰ بازیکن دیگر کار می‌کند».

این صحبت‌های فکری هم از سوی قیم بی‌جواب نماند و او در واکنش به این ماجرا گفت: «من نمی‌دانم محمود فکری بر چه اساسی این حرف‌ها را بر زبان آورده است، من هیچ وقت درباره میلیچ و یا اینکه بگویم او با محمود فکری مشکل داشت و از استقلال جدا شد حرفی بر زبان نیاوردم. اصلا از او توقع نداشتم که بدون سند و مدرک بخواهد این چنین به من توهین کند. به طور حتم از طریق هیات مدیره باشگاه استقلال پیگیر حرف‌های فکری خواهم بود و با جدیت این کار را انجام خواهم داد».

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها