|

محمود فکری در جمع هواداران: عقلتان را دست کاسبان مجازی ندهید

یکسری مربی هستند که هیچ کجا تیم ندارند ولی این پیج ها می گویند آنها را بگیرید، چون میانه آنها با فضای مجازی خوب است.

لینک کوتاه کپی شد

محمود فکری سرمربی استقلال عصر امروز و پس از پایان تمرینات در جمع هواداران حاضر شد پاسخ برخی ابهامات را داد.

در ابتدا از فکری در مورد میلیچ سوال شد و خبرهایی که کاظم قیم در مورد بازگشت او به ایران داده است که او به این شکل به آن پاسخ داد: آقای قیم چه کاره است؟ اصلا این مساله به ایشان چه ربطی دارد؟ قیم آبدارچی باشگاه هم نیست. پول میلیچ را نداده اند و از نظر قانونی قرارداد خود را فسخ کرد و رفت.

در ادامه یکی از هواداران سوال پرسید که مگر دیاباته پول گرفته؟ چرا او نرفته است؟ سرمربی استقلال به این شکل به آن پاسخ داد: اصلا چنین چیزی درست نیست. اگر می خواهید من حرف بزنم گوش بدهید و اگر نه بگویید از سمت چه کسی به تمرین استقلال آمده اید. میلیچ، وریا غفوری و هر بازیکن دیگری بازیکن ما است. من به عنوان سرمربی تیم حق دارم یک بازیکن را در زمین بگذارم و یک بازیکن را نیمکت نشین کنم. یک بازی میلیچ را می گذارم، یک بازی نادری و در بحث فنی من حق دارم ترکیب را انتخاب کنم. ایشان پولش را نگرفت و رفت. هر بازیکنی حق دارد پولش را بخواهد، مخصوصا یک بازیکن که از خارج می آید، او که مثل بازیکنان دیگر استقلالی نیست. پولش را بدهند و برگردد، خوب بود من نوکرش هم هستم و در ترکیب اصلی به او بازی می دهم.

سرمربی استقلال در مورد ضعف کادرفنی تیمش هم گفت: آقایان بازیچه دست پیج ها و یکسری از رسانه ها نشوید. یکسری مربی هستند که هیچ کجا تیم ندارند ولی این پیج ها می گویند آنها را بگیرید، چون میانه آنها با فضای مجازی خوب است. اگر خوب هستند چرا تیم ندارند؟ قربانعلی پور دکترای تربیت بدنی دارد و از بهترین مربی های تمرین دهنده است اما یک نفر از او حمایت نمی کند. باید یک مربی کار کند. چرا قربانعلی پور که رسانه ای نیست حمایت نمی شود ولی ایکس و ایگرگ که در فضای مجازی هستند حمایت می شوند؟ عقل خود را دست یکسری از کاسبان مجازی ندهید. ما طرفدار تیم هستیم و عقل تان را دست کاسبان ندهید. روزی که آمدیم گفتند استقلالی ترین نیمکت تاریخ و صدرنشین شدیم و یک نفر حمایت نکرد. هفته دوم باختم گفتند برو، چرا عقل تان را دست یکسری می دهید؟ من بروم، مربی جدید امروز معجزه می کند؟ چرا تیم های دیگر از مربی هایشان حمایت می کنند؟  

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها