|

مسعود شجاعی همچنان سرمربی تراکتور باقی می ماند؟

تراکتوری ها با بردی که دیروز در ورزشگاه دستگردی برابر سایپا به دست آوردند تا اطلاع ثانوی از مطرح شدن نام های پیاپی برای نشستن روی نیمکت…

لینک کوتاه کپی شد

تراکتوری ها در تهران توانستند یک بازی سخت را به سود خود کنند. آنها در یک ماه اخیر حرف و حدیث های فراوانی را در کنار و پشت سر خود می شنیدند و تقریبا روزی نبود که نامی جدید برای هدایت این تیم مطرح نشود و با توجه به شرایطی که به وجود آمد هر لحظه تصور می شد بالاخره تغییرات روی نیمکت این تیم رخ می دهد، به خصوص اینکه در بسیاری از محافل ورزشی عنوان می شد مسعود شجاعی رضایتی از سرمربیگری این تیم ندارد و تمایل دارد کماکان به عنوان بازیکن به فعالیت خود در تراکتور ادامه دهد.

هر آنچه که بود شجاعی با کمک  چند مربی دیگر همچون عباس چمنیان، علی نیکبخت و محمود شجاعی و ... به کار خود ادامه داد و بعد از چند ناکامی در نهایت به بازی سایپا رسید. تیمی که خیلی سخت می بازد و از جمله تیم هایی است که بسیاری از بازی های خود را با تساوی به پایان رسانده ضمن آنکه مقابل تیم های بزرگ ابدا نتایج بدی رقم نزده است. در هر صورت تراکتوری ها با شجاعی به سراغ سایپایی آمدند که استقلال را برده و با پرسپولیس نیز به تساوی رسیده بود اما این بار در پایان بازی نتیجه نهایی برای تراکتوری ها بود و شاید بتوان پیروزی دیروز تبریزی ها را استراتژیک ترین برد این تیم در لیگ بیستم دانست. یک پیروزی کاربردی و کاملا به موقع!

اینکه چرا اینقدر از زمان مناسب این برد و تاثیر آن در آرامش تراکتوری ها می گوییم به ادامه فعالیت کادر مربیگری فعلی این تیم بر می گردد. شاید پیش از این خیلی ها اجازه معرفی یک نام جدید به خود می دادند و این یکی از همان عواملی بود که ممکن بود تمرکز تیم را به هم بریزد و تا حدودی این اتفاق نیز می افتاد اما برد برابر سایپا، حداقل سودی که برای این تیم دارد اینکه تا زمانی که مسعود شجاعی بخواهد می تواند سرمربی تیمش باقی بماند. می توان گفت حالا همه چیز به تمایل شجاعی بستگی دارد و اگر بخواهد می تواند با همین تیم به پیش برود که طبیعتا آرزوی قلبی خود تراکتوری ها نیز همین است و برای ادامه حضور شجاعی با توجه به محبوبیتی که در تبریز دارد، رای همه مدیران و هواداران تیم او خواهد بود.

 با این پیروزی تراکتوری ها و شجاعی تمام مدعیان سرمربیگری در این تیم را از نیمکت دور کردند و اتفاق مهمی که در این میان افتاد به دیدگاه مسعود شجاعی مربوط می شود. او در دیدار دیروز تماما روی محوطه فنی تیمش ایستاد و به بررسی بازی و هدایت بازیکنان پرداخت. حتما خود شجاعی هم متوجه شده که با یک دست نمی توان دو هندوانه برداشت و حالا همه چیز به سه دیدار آینده تیم بستگی دارد. تراکتوری ها تا پیش از آغاز تعطیلات تکلیف خود را به خوبی می دانند. در حال حاضر حداقل می توان گفت با این برد استرس از تیم و هوادارانش دور شده و آنها حالا باید در انتظار آینده ای نزدیک یعنی سه بازی پیش روی خود بمانند و با توجه به شرایطی به وجود خواهد آمد در انتظار حضور تیم خود در بازی های آسیایی باشند. 

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها