|

برای قهرمانی به مسی نیاز داریم

کومان: همه بازیکنانم آماده باشند می‌توانیم جام‌ها را ببریم

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا با تماشای بازی شاگردانش مقابل گرانادا به آینده امیدوارتر شده است.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال بارسلونا شب گذشته (شنبه) یکی از قاطعانه‌ترین پیروزی‌های خود در این فصل لالیگا را با نتیجه 4 بر صفر مقابل گرانادا کسب کرد تا در هجدهمین هفته از این رقابت‌ها فاصله خود را با رئال مادریدی که یک پله بالاتر در رده دوم قرار دارد، به تنها سه امتیاز کاهش دهد. این نتیجه سبب شد که رونالد کومان سرمربی کاتالان‌ها به قهرمانی تیمش در این فصل لالیگا امیدوار شود و این در حالی است که اتلتیکومادرید با سه بازی کمتر نسبت به بارسلونا و چهار امتیاز بیشتر از این تیم در صدر جدول قرار دارد.

کومان در نشست خبری پس از این بازی گفت: بردن جام تنها به یک بازیکن بستگی ندارد، بلکه به ذهنیت کل اعضای تیم وابسته است. اگر همه بازیکنان من از نظر ذهنی آماده و از نظر فیزیکی در بهترین شرایط باشند، ما می‌توانیم جام‌ها را ببریم. البته با فاصله‌ای که با صدرنشین داریم، این کار سختی خواهد بود، اما این هفته ما بازی بسیار خوبی ارائه کردیم که به من اطمینان خاطر داد.

مسی یک بار دیگر با دو گلی که زد کارگشای بارسایی‌ها بود و با یک ضربه ایستگاهی فوق‌العاده انگیزه‌بخش هم‌تیمی‌هایش شد.

کومان در تمجید از کاپیتان تیمش هم گفت: بارسلونا به لئو نیاز دارد چون او بازیکنی بسیار مهم و تأثیرگذار است. برای جنگیدن برای قهرمانی به مسی نیاز داریم. به لطف اختلافی که با حریف ایجاد کردیم، من توانستیم مسی را تعویض کنم. او نهایت تلاشش را برای تیم انجام داد و این اواخر هم کارش را عالی انجام داده و بسیار تأثیرگذار بوده است. او هم مانند سایر اعضای تیم در ابتدای فصل خیلی وضعیت جالبی نداشت، اما همیشه با انگیزه کارش را ادامه داد و حالا هم دارد بیشتر گل می‌زند. با این حال او همیشه در بازی تیم نقش داشته است.

سرمربی هلندی بارسلونا در پاسخ به این سؤال که چه اتفاقی افتاده است که بارسلونا سال 2021 را این چنین پرقدرت آغاز کرده است، گفت: ما آرام‌تر هستیم و تمرکزمان بیشتر شده است. با این وجود باید متواضعانه به کارمان ادامه دهیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها