|

صبر هواداران پرسپولیس از یحیی گل محمدی لبریز می شود؟

هواداران پرسپولیس با به‌راه انداختن هشتگ یحیی گل محمدی تنها نیست از سرمربی تیم‌شان حمایت کردند.

لینک کوتاه کپی شد

با وجود اینکه پرسپولیس نتوانسته در این فصل نتایج درخشان فصول قبل را تکرار کند اما این باعث نشده که هواداران پرسپولیس علیه یحیی گل محمدی سرمربی تیم‌شان موضع بگیرند و او را عامل نتایج ضعیف تیم محبوب‌شان بدانند. هواداران این تیم معتقدند برخی از مدیران سابق و اعضای هیات‌مدیره باعث این نتایج پرسپولیس هستند و آنها با عدم توفیق در حفظ بازیکنان کلیدی و جذب ستاره‌های لیگ باعث شدند این تیم ضعیف شود.

هواداران پرسپولیس طی روزهای قبل با به‌راه انداختن هشتگ یحیی گل محمدی تنها نیست از سرمربی تیم‌شان حمایت کردند و حالا این ترند از مرز یک‌میلیون عبور کرده تا نشان بدهد یحیی همچنان مورد حمایت هواداران تیمش است. این حمایت از توییتر به ورزشگاه آزادی هم رسید و سکوهای ورزشگاه آزادی در غیاب هواداران پرسپولیس، به نام یحیی گل محمدی منقش شده است. نکته جالب این که هواداران پرسپولیس به یحیی لقب امپراتور را داده بودند. لقبی که به افشین قطبی اختصاص داشت.

بردن بازی‌های پیش روی لیگ، تنها راهی است که می‌تواند به یحیی و شاگردانش کمک کند تا ماجرای دیدار فینال آسیا و تساوی در سه بازی گذشته را به فراموشی بسپارند. آنها این اواخر با انبوهی از کری روبه‌رو شده‌اند و برای اثبات این حقیقت که هنوز از رقبای داخلی‌شان بهتر هستند، باید در زمین مسابقه آن را اثبات کنند.

یحیی گل محمدی مطمئنا به شاگردانش توصیه می کند دیدار با استقلال را درست به اندازه فینال آسیا جدی بگیرند چون این بازی، در صورت برد پرسپولیس روحیه را به پرسپولیس بازگرداند و مسیر یحیی و پرسپولیس را به طرف بالای جدول هموار کند. البته کار راحت نیست و حریفانی مثل گل گهر و فولاد پیش رو هستند.

باید منتظر ماند و دید که هواداران پرسپولیس آیا بعد از دربی هم با طرح موزاییکی از او حمایت می کنند یا کاسه صبر آنها لبریز خواهد شد.

منبع: پارس فوتبال

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها