|

قرارداد ستاره ملی پوش پرسپولیس تمدید شد

کنعانی زادگان با نشان دادن انگشت اشاره قرمزش، خبر از توافق با پرسپولیس داد و به شایعات در مورد جدایی‌اش پایان داد.

لینک کوتاه کپی شد

حسین کنعانی، مدافع پرسپولیس که طی روزهای گذشته خبرهای زیادی در مورد احتمال جدایی‌اش و نارضایتی او مبنی بر مبلغ قراردادش مطرح بود امروز با حضور در باشگاه به شایعات خاتمه داد و بر سر جریمه ۷۰ هزار دلاری‌اش بابت مدیر برنامه‌های سابقش، با باشگاه گفت و گو و توافق کرد.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از ورزش سه؛ او بعد از جلسه با مدیران باشگاه در جمع خبرنگاران گفت: صحبت خاصی نبود. آمدم خانه خودم، هیچ خبری نبود و صحبت کردیم، یک غذایی خوردیم و آمدیم.

کنعانی در مورد اینکه گفته می‌شد او درخواست افزایش قراردادش را دارد با نشان دادن انگشت اشاره‌اش که با استامپ قرمز شده گفت: این حرف‌ها اصلا درست نیست، ما هیچ مشکلی با باشگاه نداشتیم. من یک سال قرارداد داشتم و نمی‌دانم این حرف‌ها از کجا در می‌آید. من همیشه گفتم اولین جایی که می‌آیم پرسپولیس است و هر چه دارم از این هواداران و باشگاه است و خوشحالم که کنار تیم هستم و قول می‌دهم امسال یک تیم قدرتمند و خوب داشته باشیم و صد در صد دوباره قهرمان بشویم.

2052498 2052499

باشگاه پرسپولیس نیز در خبری رسمی راجع به جلسه با کنعانی نوشت:" طی روزهای گذشته شایعات نادرستی در ارتباط با محمد حسین کنعانی‌زادگان منتشر شده بود که با حضور امروز وی در باشگاه، خط بطلان روی آنها کشیده شد.

وی با حضور در باشگاه در جلسه مشترکی با رضا درویش و افشین پیروانی شرکت کرد تا ضمن پایان یافتن شایعات با توجه به در پیش بودن شروع تمرینات، درباره شرایط تیم و فصل جدید نیز گفتگو داشته باشند."

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها