|

آخرین وضعیت بازگشت مهدی قایدی به استقلال

فعلا امکان بازگشت مهدی قایدی به استقلال وجود ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

در شرایطی که طی روزهای گذشته عنوان می‌شد مهدی قائدی ابراز تمایل کرده تا به استقلال بیاید این موضوع منتظر پرداخت مبالغ هنگفتی از سوی باشگاه تهرانی به تیم اماراتی بود که با وجود اتفاقات اخیر و متوقف شدن پرداخت پول از سوی هولدینگ پتروشیمی خلیج فارس (حتی برای پرداخت پول بازیکنان فصل قبل) این موضوع فعلاً ملغی شده محسوب می‌شود.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از خبرورزشی؛ از سوی دیگر مشکلات شخصی و خانوادگی مهدی قائدی نیز هنوز رتق و فتق نشده و این بازیکن همچنان درگیر مشکلاتی است که وکلایش در حال برطرف کردن آن هستند.

با تمام این اوصاف گفته می‌شود یک مشتری پروپا قرص نیز برای این بازیکن در لیگ امارات پیدا شده که باشگاه شباب الاهلی امارات حاضر است بدون هیچ دردسری و درگیر شدن با موضوعاتی مثل استقلال و عدم پرداخت به موقع پول از سوی طرف ایرانی قائدی را به صورت قرضی یک فصل دیگر در اختیار تیم مورد نظر قرار بدهد.

ناگفته نماند؛ در طول روزها و هفته‌های اخیر طرفداران استقلال بارها درباره مهدی قائدی به کادر مدیریتی باشگاه توصیه می‌کردند و از آنها می‌خواستند که این بازیکن را به کادر مهاجمان تیم برگردانند که با این وضعیت مشخصا انتظارهایشان به پایان می رسد و متوجه می شوند باید قید ترکیب قایدی و استقلال را بزنند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها