|

پیشنهاد فولاد مرادمند را از استقلال دور جدا می کند؟

با وجود پیشنهادی که از فولاد برای مرادمند رسیده، اما این مدافع هنوز تصمیمی برای حضور در اهواز نگرفته و منتظر تماس مدیران باشگاه استقلال است…

لینک کوتاه کپی شد

در روز‌های اخیر خبر‌های متعددی درباره ابراز تمایل شدید یحیی گل‌محمدی به محمد حسین مرادمند منتشر شد. این خبر‌ها حکایت از توافق شفاهی میان مدافع استقلال و سرمربی تیم فولاد خوزستان داشت، اما تا به امروز نه مرادمند راهی فولاد شده و نه اینکه مسئولان باشگاه استقلال توافقی با این بازیکن در راستای تمدید دوباره قرارداد داشته‌اند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از شهرآرا؛ مرادمند جزو بازیکنانی است که برای تمدید قرارداد باید باز هم با باشگاه استقلال توافق کند، اما هنوز پالس مثبتی از سوی باشگاه استقلال به این بازیکن صادر نشده است. از سویی مرادمند که شدیدا استقلالی است دوست دارد در استقلال به بازی ادامه دهد و با وجود اینکه پیشنهاد قابل توجهی از فولاد دریافت کرده، اما ترجیح می‌دهد در استقلال باشد، اما باید به این نکته نیز توجه داشت که مرادمند برای استقلال زیاد صبر نخواهد کرد و اگر تمایلی از سوی مدیران باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد نبیند مسیر دیگری را درپیش خواهد گرفت.

مرادمند در فصول اخیر تبدیل به یک مدافع گلزن هم درترکیب استقلال شده و جزو آن دسته بازیکنانی است که هر مربی می‌تواند علاوه بر انجام مسئولیت‌های دفاعی، در امور هجومی نیز به تیم کمک و یاری رساند. تعداد گل‌های زده مرادمند در استقلال موید این ادعا است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها