|

هافبک سابق پیشنهاد فلیک و بارسلونا را رد کرد

مارکا امروز نوشت که تیاگو آلکانتارا پیشنهاد دستیاری هانسی فلیک در بارسلونا را رد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

تیاگو آلکانتارا دیروز اعلام کرد که به عنوان یک بازیکن حرفه ای فوتبال بازنشسته می شود. 

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از ورزش سه؛ اگرچه او می خواست به عنوان یک فوتبالیست به کارش ادامه دهد، اما مشکلات جسمانی که اخیراً با آن مواجه بوده، باعث شد زودتر کفش هایش را آویزان کند. یکی از گزینه هایی که در ساعات اخیر پیش روی او قرار گرفته، پیوستن به کادر فنی بارسلونا است.

2051872

بازیکن سابق بارسا دوست خوب هانسی فلیک است و چند سال پیش در بایرن زیر نظر او بازی می کرد. فلیک تمایل دارد در این چالش جدیدی که با بارسا آغاز کرده، تیاگو را در کنار خود داشته باشد، اما شرایط پیچیده است و آسان نخواهد بود. تیاگو می‌خواهد یک دوره استراحت داشته باشد تا بداند در آینده چه باید بکند. او برای پیشنهاد فلیک ارزش زیادی قائل است، اما مطمئن نیست که آن را بپذیرد.

بازیکن سابق حاضر است در مقطعی با او همکاری کند، اما نه اینکه به طور کامل به کادرفنی بارسلونا بپیوندد. زمانی که خبر استخدام فلیک توسط بارسلونا اعلام شد، از قبل صحبت از احتمال آمدن تیاگو به همراه او بود. با این حال، تیاگو در آن زمان هنوز به این فکر می کرد که یک سال دیگر نیز بازی کند.

اکنون با بازنشستگی، این موضوع دوباره باز شده است. فلیک دیروز تماسی با تیاگو داشت که در آن او گزینه دستیاری را پیشنهاد کرد. در حال حاضر، ولی به نظر نمی رسد که این همکاری ممکن باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها