|

به زودی از سومین خرید استقلال رونمایی می شود

مهدی تیکدری بعد از خروج از ساختمان باشگاه استقلال ادعا کرد هنوز با این تیم قراردادی امضا نکرده است.

لینک کوتاه کپی شد

مهدی تیکدری مدافع راست فصل گذشته تیم گل گهر پس از جلسه با مدیران باشگاه استقلال، مقابل دفتر این باشگاه در جمع خبرنگاران گفت: هنوز قراردادی امضا نشده و برای صحبت به باشگاه استقلال آمدم و وضعیتم تا یکی دو روز آینده مشخص خواهد شد. در یکی دوسال اخیر بحث پیوستنم به تیم استقلال بارها مطرح شد و امروز با باشگاه استقلال صحبت کردیم و به توافقات خوبی نیز رسیدیم و در روزهای آینده وضعیت مشخص خواهد شد.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از روزنو؛ تیکدری اضافه کرد: باشگاه استقلال و پرسپولیس دو باشگاه بزرگ کشور هستند و هر بازیکنی آرزو دارد در این تیم ها بازی کند، مخصوصا باشگاه استقلال که باشگاه بزرگی است و اگر اتفاق پیوستنم به باشگاه استقلال بیفتد قطعا با هدف های بزرگ شخصی و تیمی به این باشگاه می آیم و امیدوارم هرچه خیر است برای من و باشگاه استقلال پیش بیاید.

مهدی تیکدری ادامه داد: این قول را به هواداران استقلال می دهم که اگر به باشگاه استقلال بیایم با تمام قدرت می آیم و برای سربلندی پیراهن استقلال می جنگم. من از بزرگترها، دوستان، خانواده و همینطور بزرگترهای باشگاه استقلال مشورت گرفتم و آنها راهنمایی ام کردند و امیدوارم این اتفاق بیفتد و به باشگاه استقلال بپیوندم. 

گزینه جناح راست استقلال در خاتمه تاکید کرد: هر بازیکنی که به باشگاه بزرگ می آید باید خودش را آماده چالش ها بکند، من هم آماده ام با تمام وجودم بجنگم تا خودم را ثابت کنم و بتوانم به تمام هدف هایم اعم از شخصی و ملی برسم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها