|

تکلیف نهایی یامگا با استقلال روشن شد!

باشگاه استقلال نام آرتور کوین یامگا را از لیست خود برای فصل بعد خارج کرده و قرار است به زودی با این بازیکن تسویه حساب کند.

لینک کوتاه کپی شد

خروج نام آرتور کوین یامگا از فهرست نهایی استقلال برای فصل بعد قطعی شده و این بازیکن جایی در بین نفراتی که قرار است فصل بیست و چهارم برای استقلال به میدان بروند، ندارد. یامگا فصل پیش به دلیل برخورد شدید با امید حامدی‌فر از حضور در ترکیب تیمش محروم شد و بارها مورد عمل جراحی از ناحیه چشم قرار گرفت که این جراحی‌ها منجر به بهبودی کامل این بازیکن نشده است.

به گزارش «شایانیوز»  و به نقل از ایسنا؛ آخرین بررسی‌ها از چشم این بازیکن نشان می‌دهد که او دید مؤثر ندارد و نمی‌تواند فوتبال بازی کند. به همین دلیل هم باشگاه استقلال نام یامگا را از لیست خود خارج کرده است.

آخرین خبرها نیز از باشگاه استقلال این موضوع را تأیید می‌کند و باشگاه استقلال قطعاً به جای این بازیکن از یک گزینه خارجی دیگر استفاده خواهد کرد. البته مسئولان باشگاه استقلال تلاش می‌کنند در فرصت باقی مانده مطالبات این بازیکن فرانسوی را پرداخت کنند تا مشکلی بابت شکایت بازیکن سابق به وجود نیاید و کار به فیفا نکشد. حتی به یامگا گفته شده برای دریافت بخشی از معوقاتش به ایران سفر کند و دیداری هم با هم‌تیمی‌های خود داشته باشد اما تداوم حضور این ستاره فرانسوی را در ترکیب آبی‌ها باید تمام شده تلقی کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها